Luty zdecydowanie należał do płaszczy i sukienek! Uszyłyście naprawdę przepiękne rzeczy. Bardzo długo zastanawiałyśmy się nad wyborem, a finalne obrady dotyczyły wspaniałego płaszcza w kratę Burberry uszytego przez mag ryl style oraz płaszcza w stylu Chanel Sylwii Olek. W starciu tych dwóch modowych legend, tym razem laur przypadł kultowej już Chanelce! Sylwia, którą zapewne znacie pod pseudonimem karima uszyła niebywale piękny oraz wymagający ogromnej precyzji, cierpliwości i umiejętności elegancki płaszcz z tkaniny Chanel. Co więcej, zamiast wyrzucać niewykorzystane resztki tkanin, stworzyła z nich wspaniałą torebkę, która w zestawie z płaszczem wygląda oszałamiająco! 

Laureatka lutowej stylizacji miesiąca swój płaszcz uszyła na podstawie modelu 103 z magazynu Burda 4/2014Wykrój bazowy pozostał bez zmian, została tylko dodana stójka, która prezentuje się świetnie przy tym fasonie. Co więcej Sylwia skróciła długość i pozbyła się dwóch górnych kieszeni. Całość została wykończona czarną, żakardową podszewką, która dodaje eleganckiego kontrastu i lekkości. Płaszcz zapinany jest na wygodne, a przy okazji dodające charakteru ozdobne zatrzaski. Jak pisze sama autorka

aparat nie ujął całego uroku tkaniny, materiał w świetle ślicznie się błyszczy, bo ma naszyte malutkie cekiny. Na żywo wygląda naprawdę niesamowicie. 

Jesteśmy zachwycone wyglądem płaszcza i tym, jak został uszyty, tym bardziej, że tkanina Chanel nie należy do najprostszych. Torebka jest również zachwycająca, a co więcej uszyta w duchu zero waste, co uwielbiamy! 

Sylwia wygrywa niespodziankowy box prezentowy, który składa się z: kosmetyków, akcesoriów i dodatków krawieckich, gadżetów Burda Style oraz naszych magazynów i książek. Ogromne gratulacje! ♥

Więcej zdjęć lutowej stylizacji miesiąca zobaczysz w galerii >>