Marcowe wyróżnienie w naszym serwisowym konkursie "Stylizacja miesiąca" zdobywa Paulina Pastuszka, która uszyła okazały i bardzo stylowy komplet składający się ze spodni do kolan oraz dwurzędowego żakietu. Cały zestaw uszyty jest z wiskozy w przepiękną i delikatną pepitkę. Dzięki takiemu materiałowi można go nosić zarówno w lecie, jak i w zimie. 

Paulina do uszycia swojego lekkiego i wygodnego kompletu użyła wykroju nr 106 z magazynu Burda Style 12/2017 do uszycia spodni oraz wykroju nr 104 z magazynu Burda Style 5/2016 do stworzenia żakietu. Spodnie z zakładkami oraz szerokim karczkiem zostały skrócone do kolan, a nogawki zakończone stylowymi mankietami. Do żakietu została dodana kontrastowa podszewka, która jak sami widzicie, robi świetny efekt przy podwiniętych rękawach. Całość dopełniają wyraziste guziki w stylu retro, a możliwości stylizacji tego zestawu jest nieskończenie wiele! Ogromne brawa dla naszej autorki! 

Paulina wygrywa niespodziankowy box prezentowy, który składa się z: kosmetyków, akcesoriów i dodatków krawieckich, gadżetów Burda Style oraz naszych magazynów i książek. Ogromne gratulacje! ♥

Zobaczcie także inne prace Pauliny - są przepiękne >>