W marcu podziwiałyśmy ogromną ilość uszytych przez Was, wspaniałych projektów. Wasza wyobraźnia, wyczucie stylu oraz umiejętności krawieckie są naprawdę imponujące. Każdego tygodnia z zapartym tchem śledzimy dodawane przez Was nowości, zastanawiając się, która z nich zdobędzie największą popularność i tym samym miano stylizacji tygodnia. Tym razem, wiosenny miesiąc rozpoczęliśmy wiosennym wykrojem. Użytkowniczka Ev, która jak sama pisze - dopiero się uczy - uszyła dosyć trudny, ale za to niezwykle efektowny model. Wzorzysta bluzka z pięknymi wycięciami na plecach to idealny pomysł na powitanie wiosny. Jest lekka, urocza, kolorowa, przykuwa uwagę swoimi detalami i pasuje do niezliczonej ilości stylizacji. Wykrój pochodzi z magazynu Burda Style 4/2018 - bluzka Ev jest dużo lepsza od oryginału. Gratulujemy bardzo podjęcia wyzwania i uzyskanych efektów! 

Drugi tydzień marca należał do laureatki konkursu "Złote Nożyce" 2018 w kategorii "Szyję z Burdą" -  Beaty Kiliszewskiej - Adamiak, która prawie w każdym tygodniu zachwyca nas, swoimi szyciowymi nowościami! Tym razem, spod rąk tej utalentowanej krawcowej wyszła kurtka z efektownym kołnierzem. Od oryginału różni się krojem - w interpretacji użytkowniczki brother40 został zwężony i dopasowany do sylwetki za pomocą podłużnych zaszewek oraz kieszeniami - boczne zostały zastąpione normalnymi z jedną wypustką. Kurtkę uszyto z ciemnoczekoladowej wełny swetrowej, dzięki czemu jest odpowiednia na chłodniejsze dni, kołnierz z wyrazistego futerka z długim włosem (oba materiały dostaniecie w sklepie Natan - supertkaniny.pl). Oryginalny wykrój znajdziecie w noworocznym wydaniu Burdy Style 1/2019 - aż ciężko uwierzyć, że to ten sam model! 

Szczegółowy opis szycia przeczytacie na blogu Szyję, bo kocham i potrafię >> 

KUP E - WYKRÓJ >>

W trzecim tygodniu marca największa popularnością cieszyła się sukienka codzienna uszyta przez Izabelę Sowę - Knapczyk. Okładkowy model z marcowego wydania "Kocham Szycie" 3/2019 został potraktowany z ogromną precyzją, uwzględniając wszystkie detale, które tworzą ten krój niepowtarzalnym. Świetnie uszyte rękawy nietoperze ze stylowymi ściągaczami oraz wcięcie w talii podkreślające figurę, a do tego srebrne napy. Sukienka musi być niezwykle wygodna, idealna, jak pisze Izabela na co dzień! 

Marzec zakończył się stylowym i pięknie uszytym projektem! Magdalena Kozubek stworzyła wiosenną ramoneskę, w której wygląda fantastycznie. W kurteczce zadbano o każdy szczegół, perfekcyjnie wykańczając rękawy i kołnierz. Pokazuje to ogromny warsztat i zaawansowane umiejętności krawieckie - model jest bardzo trudny do uszycia. Granatowa ramoneska ze złotymi zamkami prezentuje się bardzo kobieco i lekko, ale nie brakuje jej zadziorności i młodzieżowego luzu, a do tego nasza ulubiona, różowa metka z Burdy <3. 

Wykrój pochodzi z magazynu Burda Style 3/2019, model 107. 

jej

KUP E - WYKRÓJ >> 

Czekamy na uszyte przez Was wykroje - bądź inspiracją dla innych szyjących i pochwal się swoją ciężką pracą!