Międzynarodowy konkurs „Talent Burda Style”

pół roku temu

W imieniu niemieckiej redakcji Burda Style zapraszamy nasze czytelniczki do wzięcia udziału w tym szyciowym wyzwaniu.


Jeśli lubisz tworzyć własne projekty lub modyfikować wykroje z Burdy, aby uszytym przez siebie strojom nadać niepowtarzalny styl, zapraszamy do wzięcia udziału w międzynarodowym konkursie Talent Burda Style! Tematem jest moda lat 50., a warunkiem znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.

Etapy konkursu

Uszytą przez siebie kreację należy sfotografowaći zaprezentować na stronie internetowej www.talent.burdastyle.de Tam też można znaleźć szczegółowe informacje na temat zasad konkursu. Główną nagrodą jest wycieczka do Monachium z noclegiem w luksusowym hotelu i udział w pełnym atrakcji programie przygotowanym dla pasjonatów szycia przez organizatora konkursu, czyli niemiecką redakcję Burda Style.

Głosowanie rozpocznie się 23 kwietnia i będzie trwało przez cztery tygodnie. Pięć najlepszych stylizacji z każdego tygodnia zakwalifikuje się do półfinału (czyli każda stylizacja ma cztery szanse!). Szóstą stylizację wybierze w każdym tygodniu jury. To samo jury wybierze następnie spośród 24 finalistów 3 najlepsze prace. Ich autorzy zostaną zaproszeni do zaprezentowania swoich umiejętności na żywo.


Więcej informacji o konkursie i jego zasadach można znaleźć na stronie: www.talent.burdastyle.de Dodatkowe pytania należy kierować na adres: burdastyle-talent@burda.com (w języku angielskim lub niemieckim).

Komentarze
2

Stylizacja tygodniaOstatnio na forum


Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera.