ELLE partnerem PROJECT RUNWAY! Kwietniowy numer z Anją Rubik na okładce!

„Project Runway” zadebiutował na antenie TVN już w ostatnią niedzielę. 13 zdolnych projektantów walczyć będzie o sławę, prestiż i własne miejsce w niełatwym świecie mody. Jedną z nagród głównych, które otrzyma osoba o największym talencie, będzie sesja własnej kolekcji w magazynie ELLE. 

ELLE towarzyszyć będzie projektantom podczas ich zmagań w programie, a jednym z zadań konkursowych będzie zaprojektowanie kreacji do sesji zdjęciowej do czerwcowego wydania magazynu ELLE.

Gwiazdą okładki kwietniowego wydania ELLE – największego na świecie magazynu o modzie – jest Anja Rubik, supermodelka i  gwiazda programu „Project Runway”.

W kwietniowym wydaniu między innymi:

Przez cały 2014 rok ELLE świętuje 20. urodziny. W cyklu „Rozmowy na 20-lecie” ze stylistą gwiazd Sławkiem Blaszewskim rozmawia pisarka Grażyna Plebanek. Blaszewski pracował w zespole, który 20 lat temu zakładał ELLE. W wywiadzie opowiada o tym, jak przez dwie dekady zmieniła się moda i styl Polek.

Aktorka Charlotte Gainsbourg żegna się z siostrą, znaną francuską fotografką Kate Barry. Jako jedyni w Polsce publikujemy ich ostatnią wspólną sesję, która powstała zaledwie kilka dni przed samobójczą śmiercią Barry.

Redaktorki urody sprawdzają, czy prezentowane na wybiegach makijaże z najnowszych trendów nadają się do noszenia na co dzień. I podpowiadają, jak łatwo i szybko można je zrobić.

ELLE rozmawia także z Tomasem Maierem, projektantem luksusowej marki Bottega Veneta.

W najnowszym numerze znajdziemy również relację z gali ELLE International Beauty Awards, nagród kosmetycznych przyznawanych wspólnie przez 44 edycje ELLE z całego świata. Uroczystość polskiej edycji odbyła się w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej w Warszawie. Niewątpliwą atrakcją numeru jest konkurs urodzinowy, w którym do wygrania są zestawy luksusowych kosmetyków.