Najwyższy czas pomyśleć o letniej garderobie dla naszych dzieciaków. Kiedy nadchodzą ciepłe dni, dzieci spędzają więcej czasu na świeżym powietrzu. Jazda na rowerze czy zabawy z rówieśnikami wymagają wygodnej odzieży, a przecież w niedalekiej perspektywie są wakacje i wyjazdy nad morze, w góry, czy na wieś. W wakacyjnej walizce powinny znaleźć się ubrania wygodne, praktyczne i na każdą okazję. I takie właśnie są nasze propozycje zawarte w najnowszym wydaniu specjalnym MODA DLA DZIECI, a pokazane modele mieszczą się w rozmiarach 62-158.

Prezentujemy zwiewne sukienki, szorty i topy na upalne dni dla małych dziewczynek. Kiedy maluchy znajdą się po raz pierwszy nad morzem, zapewne też zechcą zadawać szyku na plaży. Uszyty przez mamę opalacz czy kolorowa sukieneczka z pewnością jest dobrym pomysłem.
Bywa, że na weekend wyjeżdżamy z miasta. Stroje na pobyt na łonie przyrody muszą być naprawdę wygodne, szczególnie te dla dzieci, by mogły bez przeszkód biegać i bawić się wśród natury. Idealne będą na tę okazje spodnie ogrodniczki, sukienki na ramiączkach czy spódniczki na szelkach, a także kombinezony i kamizelki, uszyte z dżinsu, lnu lub tkanin bawełnianych.
Dzieci lubią, kiedy stroje są kolorowe i takich propozycji nie zabraknie w tym wydaniu. Pokażemy, jak można się bawić modą oraz jak sprawić, by dziecięce ubrania były oryginalne, wykorzystując technikę samodzielnego wykonywania nadruków na tkaninach. A kiedy nadarzy się jakaś odświętna okazja, to też znajdziecie u nas propozycje wyjątkowych ubrań.

 

Jeśli chcesz mieć pewność, że nie umknie Ci to wydanie, możesz je zamówić w Biurze Obsługi Klienta e-mailem na adres: bok@burdamedia.pl.