– Na początku dziewczynki szyły poduszki i torebki. Z czasem zaczęły szyć ubrania, a nawet pufy do siedzenia.  o grupie swoich uczennic opowiada Słoneczna Małgorzata, która postanowiła pochwalić się pracami podopiecznych i wysłała zdjęcia ich prac na adres inspiracje.burda@burdamedia.pl, pod którym czekamy na Wasze wiadomości, inspiracje i pomysły.

– Dziewczynki tworzą grupę, która się wspiera i motywuje do pracy. Bardzo się lubią i świetnie ze sobą współpracują. W tym roku nie tylko szyją. Najnowsze prace to bluzy własnoręcznie zaprojektowane i wykonane w całości własnoręcznie. pisze Małgorzata, założycielka Słonecznej Strefy Kobiet w Sosnowcu, w której co środę odbywają się zajęcia dla dzieci.

– W każdej pracy widać indywidualny charakter każdej z dziewczynek. Najmłodsza, Ula lubi rzeczy odważne i nietuzinkowe, Zuzia motywy zwierzęce, a druga Zuzia styl sportowy. – chwali Małgorzata.

Dziewczyny zadbały o każdy detal i staranność wykonania.

Jadzia uwielbia aplikacje. Cekinowa puma na własnoręcznie uszytej bluzie satysfakcja i pewność siebie gwarantowane!– Pokazuję ich prace z wielką dumą i wielkim szacunkiem do entuzjazmu, energii i poświęcenia, jakie wkładają w szycie. Dziewczynki udowadniają, że pomimo niewielkiego wzrostu, ich pasja i miłość do szycia jest wielka! – dodaje Małgorzata, której list i nam sprawił ogromną przyjemność.

Słonecznej Strefie Kobiet odbywają się również zajęcia dla kobiet, mężczyzn i przedszkolaków już od 3,5 roku życia. Więcej informacji znajdziesz na fanpage'u: facebook.com/KurskrojuiszyciamaszynadoszyciaJanome

Masz pomysł na swój artykuł? Chcemy, aby strona burda.pl była internetowym miejscem spotkań dla szyjącej społeczności. Twórzcie je razem z nami, publikując na serwisie burda.pl! Jeśli chcesz podzielić się swoją historią, umiejętnościami lub inspiracjami na Burda.pl napisz na: inspiracje.burda@burdamedia.pl