Można marzyć o szyciu, ale po co? Te dziewczyny udowadniają, że nie warto tracić czasu. Szyć można od najmłodszych lat!

rok temu

Na naukę szycia nigdy nie jest ani za późno, ani za wcześnie. Uczennice naszej Czytelniczki - Słonecznej Małgorzaty nie marzą o tym, by projektować i tworzyć ubrania. Po prostu to robią! Oto dowód na to, że szycie może być wspaniałą zabawą i cenną lekcją kreatywności.


– Na początku dziewczynki szyły poduszki i torebki. Z czasem zaczęły szyć ubrania, a nawet pufy do siedzenia.  o grupie swoich uczennic opowiada Słoneczna Małgorzata, która postanowiła pochwalić się pracami podopiecznych i wysłała zdjęcia ich prac na adres inspiracje.burda@burdamedia.pl, pod którym czekamy na Wasze wiadomości, inspiracje i pomysły.

– Dziewczynki tworzą grupę, która się wspiera i motywuje do pracy. Bardzo się lubią i świetnie ze sobą współpracują. W tym roku nie tylko szyją. Najnowsze prace to bluzy własnoręcznie zaprojektowane i wykonane w całości własnoręcznie.pisze Małgorzata, założycielka Słonecznej Strefy Kobiet w Sosnowcu, w której co środę odbywają się zajęcia dla dzieci.

– W każdej pracy widać indywidualny charakter każdej z dziewczynek. Najmłodsza, Ula lubi rzeczy odważne i nietuzinkowe, Zuzia motywy zwierzęce, a druga Zuzia styl sportowy. – chwali Małgorzata.

Dziewczyny zadbały o każdy detal i staranność wykonania.

Jadzia uwielbia aplikacje. Cekinowa puma na własnoręcznie uszytej bluzie satysfakcja i pewność siebie gwarantowane!– Pokazuję ich prace z wielką dumą i wielkim szacunkiem do entuzjazmu, energii i poświęcenia, jakie wkładają w szycie. Dziewczynki udowadniają, że pomimo niewielkiego wzrostu, ich pasja i miłość do szycia jest wielka! – dodaje Małgorzata, której list i nam sprawił ogromną przyjemność.

Słonecznej Strefie Kobiet odbywają się również zajęcia dla kobiet, mężczyzn i przedszkolaków już od 3,5 roku życia. Więcej informacji znajdziesz na fanpage'u: facebook.com/KurskrojuiszyciamaszynadoszyciaJanome

Masz pomysł na swój artykuł? Chcemy, aby strona burda.pl była internetowym miejscem spotkań dla szyjącej społeczności. Twórzcie je razem z nami, publikując na serwisie burda.pl! Jeśli chcesz podzielić się swoją historią, umiejętnościami lub inspiracjami na Burda.pl napisz na: inspiracje.burda@burdamedia.pl

Komentarze
0

 

Stylizacja tygodniaOstatnio na forum


Odbierz prezent

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymaj darmowy wykrój!