Najmodniejszy kolor roku 2019 - "Living Coral" Instytutu Pantone - w wykrojach Burdy

Pamela Adamik rok temu

Uszyj wykroje w najmodniejszym kolorze roku!


Pantone Color Institute już po raz dziewiętnasty wytypował kolor roku. Tym razem wybrany został "Living Coral" - ciepły odcień pomarańczowego różu ze złocistymi akcentami. Niezwykle wyrazisty, ożywczy i pełen energii ma afirmować życie oraz symbolizować, jak podają eksperci Pantone „wrodzoną potrzebę optymizmu i radosnych poszukiwań”. To także wybór świata natury. Nazwa nie jest przypadkowa, odnosi się do charakterystycznych barw rafy koralowej - ekosystemu, w którym żyją tysiące gatunków zwierząt oraz roślin - spójnego i harmonijnego, ale niestety zagrożonego poprzez działania człowieka. 

Jak nosić Living Coral? 

Projektanci tacy jak Zero + Maria Cornejo, Marc Jacobs czy Fendi prezentując swoje najnowsze kolekcje na sezon wiosna - lato 2019 postawili na koralowy total look. Jeśli nie wyobrażacie sobie stylizacji w całości koralowej, warto chociaż postawić na koralowe akcenty. Szczególnie dobrze wyglądają w zestawieniu z pudrowym różem, srebrem, różowym złotem, turkusem czy intensywnym niebieskim.  

W naszych kolekcjach także znajdziecie koralowe propozycje! Oto kilka z nich: 

Sprawdź E-Wykrój >> BLUZKA, SPÓDNICA, KARDIGAN

Sprawdź E-Wykrój >> BLUZKA, SPODNIE 

Sprawdź E-Wykrój >> SUKIENKA, BLUZKA 

Sprawdź E-Wykrój >> SUKIENKA, SZORTY

Sprawdź E-Wykrój >> DŁUGA SUKIENKA, PŁASZCZ, SUKIENKA WE WZORY

Materiały w kolorze Living Coral - lista miejsc i propozycji: 

Miękkie 

Textilmar

Dresówka

W najnowszej Burdzie 2/2019 czeka na Was także kilka propozycji w koralowych barwach! Wiosenne szycie w koralowym odcieniu - decydujecie się? 

Komentarze
0

 

Powiązane treści

Rafy koralowe

Rafy koralowe

Kojarzą się z dalekimi podróżami w egzotyczne rejony świata, ale przecież rafy koralowe... możecie mieć w swoich domach...

Stylizacja tygodniaOstatnio na forum


Odbierz prezent

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymaj darmowy wykrój!