II edycja konkursu "Szycie na pokaz" 2019 zakończona!

21 listopada podczas Międzynarodowych Targów Tekstylnych Fast Textile 40. finalistek wzięło udział w niezwykłym pokazie mody prezentując swoje konkursowe stylizacje uszyte na podstawie wykrojów z magazynu Burda Style"Kocham Szycie" oraz wszystkich wydań specjalnych Burdy. To było cudowne wydarzenie! Wszystkie finalistki z niesamowitą energią i radością kroczyły po wybiegu zachwycając swoimi stylizacjami! Wspaniała okazała się także publiczność wydarzenia, która dodawała ogromnej otuchy i wsparcia nagradzając brawami i uśmiechem każdą modelkę. To będą niezapomniane przeżycia dla nas wszystkich, a Wasze prace to najlepszy komplement dla naszych magazynów! Stworzyłyście prawdziwe dzieła sztuki! 

Kto wygrał "Szycie na pokaz" 2019? 

II edycję "Szycia na pokaz" 2019 wygrała Magdalena Pająk, która uszyła przepiękną, niezwykle modną oraz bardzo trudną do wykonania bluzkę na podstawie wykroju nr 104 z magazynu Burda Style 8/2013 oraz spodnie baggy z kolekcji wykrojów papierowych Jesień/Zima 2018! Do tego stylowego połączenia Magdalena dobrała także żakiet o długim kroju w oficerskim stylu oraz ciężkie buty biker. Wow! Powstała zachwycająca stylizacja, która wymagała ogromnych umiejętności krawieckich, niezwykłej wyobraźni oraz wyczucia, a także znajomości aktualnych trendów! Wielkie gratulacje! Magdalena wygrała ploter tnący Brother ScanNCut SDX2200 od ultraMaszynybon o wartości 400 zł do wydania na zakupy w sklepie Tkaniny Karoliny, torbę z akcesoriami oraz unikatowy box o wartości 700 złotych od Burda Media Polska! 

II miejsce otrzymała Sylwia Wangryn, która jest także laureatką wrześniowej stylizacji miesiąca! Sylwia uszyła zachwycającą sukienkę z magazynu "Kocham Szycie" 4/2019, która została przedłużona i poszerzona w literę A względem oryginału oraz ozdobiona pięknymi guzikami i paskami. Zestawienie jej z niezwykłym płaszczem uszytym na podstawie wykroju kurtki (model 110) z magazynu Burda Style 8/2019 stworzyło zjawiskowy i lekki zestaw! Sylwia wygrała voucher na dowolny kurs szycia w ultraMaszynabon o wartości 200 zł do wydania na zakupy w sklepie Tkaniny Karoliny, torbę akcesoriów oraz unikatowy box prezentowy od Burda Media Polska o wartości 500 złotych! 

Prace Sylwii możecie podziwiać na jej profilu! Sprawdźcie >>

III miejsce zajęła Anna Żuk, która łącząc różne wykroje stworzyła galową sukienkę w soczystym, morskim odcieniu! Koronkowa góra z głębokim dekoltem prezentuje się pięknie w połączeniu ze zwiewnym, długim dołem tworząc wspaniałą kreację na wielkie wyjścia. W nagrodę Ania otrzymała bony o wartości 100 zł do wydania na dowolny zakup w ultraMaszyna oraz Tkaniny Karoliny, torbę z akcesoriami oraz box prezentowy o wartości 300 złotych od Burda Media Polska. 

Ania jest także laureatką konkursu "Moja okładka", więc tegoroczne targi Fast Textile zdecydowania należały do niej! 

Oprócz nagród głównych, jury przyznało także wyróżnienie. Otrzymała je Celina Wienke z córką za zachwycający duet zwiewnych, kwiecistych sukienek dla małej i dużej damy! Nagroda specjalna "Najlepsza torebka wg Tkaniny Karoliny" powędrowała natomiast do Agnieszki Klemińskiej, która stworzyła prawdziwe dzieło sztuki - kuferek w stylu retro! Idealnie pasował on do całej "amerykańskiej stylizacji" rodem z lat 50., w której wszystko od stóp do głów było dopracowane i przemyślane! 

Jeszcze raz ogromne gratulacje dla wszystkich finalistek i laureatek! Jesteście wspaniałe, a my jesteśmy bardzo szczęśliwi, że mogliśmy być partnerami tak wyjątkowego wydarzenia! Ogromne gratulacje także dla organizatorek - Tkaniny Karoliny i ultraMaszyna - za zorganizowanie całego konkursu oraz przepiękny pokaz! Wielkie podziękowania składamy także wspaniałej publiczności pokazu, dzięki Wam atmosfera była niesamowita! Do zobaczenia za rok!

Zdjęcia z pokazu mody oraz rozdania nagród znajdziecie w galerii >>

Możecie także obejrzeć film z całości wydarzenia >>