Już 20 listopada w godz. 14.30 - 15.30 na Targach Fast Textile odbędzie się spotkanie autorskie oraz premiera najnowszej książki Jana Leśniaka "Szyjemy torebki i akcesoria"To świetna okazja, aby w miłej i luźnej atmosferze spotkać się z autorem, posłuchać kilku przezabawnych historii związanych z szyciem, a następnie zakupić książkę w specjalnej, promocyjnej i dostępnej tylko na targach cenie 50 złotych na stoisku Burda Style! Co więcej w czwartek 21.11 w godz. 14.00 - 15.00 zastaniecie Jana Leśniaka w naszej strefie Burda Style, który z chęcią podpisze zakupione egzemplarze oraz w nieformalnej atmosferze porozmawia o swoim najnowszym poradniku. Nie przegap tak wyjątkowej okazji! Jeśli nie możesz pojawić się na targach, książka jest także do kupienia w naszym sklepie internetowym!

Jak mówi sam autor - uważam, że dodatki są dużo prostsze do uszycia niż ubrania, dlatego ta książka to genialny sposób na debiut przy maszynie do szycia! Zaczniemy bardzo prosto - najpierw uszyjemy razem rękawicę kuchenną, pudełka, poduszki, pufy i masę innych ciekawych bajerów do mieszkania, a następnie, kiedy się już rozkręcisz, weźmiemy się za szycie torebek. Na końcu stworzysz swoją wymarzoną, idealną torebkę! 

W sumie w książce znajdziesz: 

- 13 projektów akcesoriów home decor

- 13 projektów torebek i plecaków

- 13 zupełnie nowych e - form do pobrania

- 13 projektów nadruków i haftów

- ponad 500 zdjęć obrazujących kolejne etapy szycia wraz z instrukcjami szycia krok po kroku 

"Szyjemy torebki i akcesoria" do kupienia w jedynej na rynku cenie 50 złotych na stoisku Burda Style podczas Targów Fast Textile 20 - 22 listopada, a także w naszym sklepie internetowym w równie korzystnej ofercie! 

KUP KSIĄŻKĘ  >>