Zakończenie konkursu Claudia & Kocham Szycie 

Po ponad miesiącu zmagań, w którym udział wzięło 29 fantastycznych prac zakończyliśmy konkurs Claudia&Kocham Szycie. Warunkiem udziału było uszycie jednego z wykrojów rekomendowanych przez magazyn Claudia, zamieszczonych w grudniowym wydaniu "Kocham Szycie"! 

Po długim namyśle jury wybrało 5 prac, których autorki zostaną zaproszone na profesjonalną sesję zdjęciową, a jej efekty będziecie mogli podziwiać w magazynie Claudia! Pod uwagę brane były Wasze głosy czyli ilość ❤ serduszek przy danym modelu, kreatywność oraz oryginalność stylizacji. Spośród wybranych projektów 3 razy został uszyty wykrój 103 i i 2 razy wykrój 108 z magazynu "Kocham Szycie" 3/2018.

Wyróżnione stylizacje: 

- dwie prace Magdaleny Kozubek kopertowa bluzka z falbanką, wykrój 108, jest niezwykle elegancka oraz kobieca. Rękaw bluzki został zwężony i skrócony, a dół ozdobiony przepiękną falbanką. Całość wykończona na najwyższym poziomie. Druga praca to bluzka ze stójką, wykrój 103, która została także grudniową stylizacją tygodnia! Model został pięknie wykończony gipiurową koronką z perełkami, która nadała oryginalnego wyglądu oraz szyku. Jury szczególnie doceniło świetny warsztat krawiecki - użyte do uszycia bluzki lejące materiały, wymagają sprawnej ręki oraz dużej precyzji.  

- bluzka ze stójką użytkowniczki Sylwia Wawa uszyta z tkaniny w kwiatowe nadruki zyskała lekkości oraz dziewczęcości, a także nabrała uniwersalnego charakteru - pasuje do większości stylizacji niezależnie od stopnia elegancji i jest idealna na każdą porę roku! Zestawiona z żółtymi spodniami z lampasem oraz granatowymi szpilkami tworzy oryginalną i kolorową stylizację. 

- bluzka ze stójką w wersji maxi autorstwa SiostryJedlinskie - wykrój bluzki został wydłużony do ziemi tworząc modną sukienkę maxi z seksownej, czarnej koronki. Z halką pod spodem oraz glanami przełamuje swój romantyczny charakter tworząc rockową stylizację. 

- bluzka z falbanką przerobiona na letnią sukienkę autorstwa Kamilucha - praktyczny model idealny na ciepły dzień uszyty z modnej, żółtej tkaniny w kwiatowe wzory. Posiada cienki paseczek, który zapewnia wcięcie w talii oraz duży dekolt. Ładnie zestawiony ze złotym naszyjnikiem oraz żółtymi, zamszowymi szpilkami. 

Dziękujemy i gratulujemy wszystkim uczestniczkom! Każda praca była wyjątkowa i pokazywała Waszą ogromną pomysłowość i kreatywność w szyciu. Z laureatkami skontaktujemy się już wkrótce z zaproszeniem na sesję zdjęciową, której efekty ukażą się w magazynie Claudia!