Projekt Burda powraca! 

Zapraszamy Was do udziału w 3. edycji Projektu Burda! To jeden z największych i najbardziej emocjonujących konkursów polskiej szyciosfery odbywający się we współpracy ultraMaszyna, Burda Polska i Janome Polska, motywujący kolejne rzesze pasjonatów szycia do podejmowania coraz większych wyzwań.

Jakie są zasady konkursu? 

Konkurs przeprowadzany jest na grupie "Szycie Online" na Facebook'u i trwa do końca 2020 roku. Każdego miesiąca publikowany będzie post konkursowy, pod którym w komentarzu zamieszczacie swoje prace - macie czas do końca każdego miesiąca. W tej edycji można się zgłaszać w ramach dwóch kategorii:

INSPIRACJA - stylizacja musi być stworzona na podstawie wykroju z dowolnego wydania magazynu Burda Style, "Szycie krok po kroku", "Kocham Szycie", "Moda dla dzieci" oraz "Duże jest piękne". Do komentarza ze swoim zgłoszeniem oprócz zdjęć oznaczacie w komentarzu numer magazynu oraz wykroju, z którego uszyliście swoją pracę.

INNOWATORKA - stylizacja musi być stworzona z dowolnego e - wykroju, który zakupicie w naszym sklepie. Do zgłoszenia oprócz zdjęć musicie podać link do e - wykroju, z którego uszyliście swój projekt. 

Ważne informacje: 

- w komentarzu należy opublikować zdjęcia prezentujące stylizację modową składającą się z własnoręcznie uszytych elementów garderoby (nie dotyczy obuwia, dodatków, biżuterii i innych elementów ozdobnych, stanowiących uzupełnienie stylizacji). 

- poszczególne, wybrane miesiące będą miały “motyw przewodni” komunikowany w poście konkursowym na Facebook'u - zgłaszane prace muszą wtedy pasować tematycznie - w przypadku braku "motywu przewodniego", tematyka zgłaszanych prac jest dowolna. 

- możecie zgłosić tyle prac, ile chcecie, ale zgłaszacie się tylko w jednej kategorii! I w każdej z nich w danym miesiącu wygrywa jedna praca. 

Co będzie brane pod uwagę przy ocenie prac konkursowych? 

W kategorii INSPIRACJA: 

- pomysłowość, oryginalność i interpretacja wykroju (dobór materiału, ingerencje w elementy składające się na wykrój) - sposób wykorzystania wykroju (jak został zestawiony z innymi ubraniami i dodatkami)

- sposób i jakość wykonania (czy wykrój zawiera dużo detali, jak zostały wykończone)

- poziom skomplikowania wykroju i jak uczestnik sobie z nim poradził

W kategorii INNOWATORKA:

- pomysłowość, oryginalność i interpretacja wykroju (dobór materiału, ingerencje w elementy składające się na wykrój)

- sposób wykorzystania wykroju (jak został zestawiony z innymi ubraniami i dodatkami).

Nagrody konkursowe

Tak jak w poprzednich edycjach, również i w tej czekają na Was bardzo atrakcyjne nagrody! Nagrody miesiąca dla zwycięzców obydwu kategorii to:

✩ wybrany kupon 2mb materiału ze sklepu internetowego ultraMaszyna

✩ 5 archiwalnych magazynów Burdy i 5 archiwalnych wykrojów wybranych losowo

✩ publikacja w magazynie Burda Style 

Nagroda główna:

✩ w kategorii INSPIRACJA - wielofunkcyjna maszyna - hafciarka komputerowa Janome Memory Craft 9850

✩ w kategorii INNOWATORKA - overlock domowy Janome MyLock 744D oraz realizacja projektu marzeń - jednodniowe indywidualne warsztaty z realizacji wybranego projektu w pracowni ultraMaszyna oraz kupon materiału!

Dodatkowo! Prezent za zapis do naszego newslettera - darmowy e - wykrój z grafiki promującej konkurs w danym miesiącu! 

Życzymy wszystkim wspaniałych pomysłów i dużo radości z szycia!  

Pobierz szczegółowy regulamin >>