Co uszyjesz ze styczniowym wydaniem magazynu? 

Jak zawsze 38 inspirujących wykrojów ubrań, dodatków oraz akcesoriów podzielonych tematycznie, porady od projektantów oraz instrukcje krok po kroku. W najnowszym numerze dominują klasyczne kroje oraz elegancja. Przygotowaliśmy stylową kolekcję noworoczną - wygodne i oryginalne ubrania na sylwestrową imprezę, do pracy, na co dzień i po domu - m.in. elegancki kombinezon czy bluzka z lamparcim nadrukiem. Znajdziecie także modne i ciepłe żakiety, bluzki, spódnice idealne na zimowa aurę, dżinsowe inspiracje oraz dziecięcą kolekcję eleganckich ubranek, a także zaskakujące przebrania karnawałowe! Jak zawsze model catwalk - prosto z międzynarodowych wybiegów - tym razem efektowny, dwuczęściowy komplet z tweedu. 

Pobierz także kolorowy lub czarno - biały wykaz modeli do druku! 

Nie zapominajcie również o trwającym konkursie i wygrajcie profesjonalną sesję zdjęciową w magazynie Claudia!

Nowy Rok niesie ze sobą podsumowania i najczęściej zmiany na lepsze. Zgodnie z Waszymi prośbami i sugestiami prezentujemy nową, odmieniona okładkę. Rezygnujemy z ciemnych barw i zastępujemy je żywymi kolorami. Wasza opinia jest dla nas najważniejsza, dziękujemy, że możemy się wspólnie rozwijać!

Przygotowaliśmy także specjalną, świąteczną ofertę! Do końca stycznia 2019 r. roczną prenumeratę magazynu kupisz za 84 zł! 

"Kocham Szycie" już w sprzedaży!