Sierpniowa stylizacja miesiąca - spódnica w groszki

Patrycja Małys to nasza nowa, szyjąca użytkowniczka i to właśnie za swój pierwszy projekt dodany do naszego serwisu otrzymuje tytuł stylizacji miesiąca! Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem i bardzo serdecznie gratulujemy! Patrycja uszyła piękną spódnicę w groszkiTen pełen wdzięku model posiada brzegi zakończone marszczoną falbaną i ozdobne wiązanie w talii, z którego można stworzyć finezyjną kokardę. Cały fason ze wszystkimi wykończeniami zyskuje jeszcze więcej czaru i uroku dzięki groszkowym nadrukom, które podbijają świat mody! Brązowa tkanina w białe kropki jest bardzo kobieca i delikatna, ale nie można odmówić jej także wyrazistości. Obok takiej spódnicy nie da się przejść obojętnie! 

Oprócz pięknie uszytej spódnicy, Patrycja stworzyła także elegancką i czarującą stylizację, w której wszystko dopracowane jest do perfekcji. Biała koszula, białe sandałki, czerwone paznokcie, złota biżuteria i spódnica w grochy to połączenie idealne, które jest pełne klasy i niewymuszonej zabawy trendami i modą. Całość prezentuje się naprawdę wspaniale!

Jeszcze raz, ogromne gratulacje! Trzymamy kciuki za dalsze, szyciowe projekty i czekamy na więcej. Patrycja wygrywa niespodziankowy box prezentowy, który składa się z: kosmetyków, akcesoriów i dodatków krawieckich, gadżetów Burdy oraz naszych magazynów i książek

Wykrój oryginalny spódnicy 

Wykrój spódnicy pochodzi z wydania specjalnego Burdy "Szycie krok po kroku" 2/2019. Oprócz tego modelu, czekają na Was jeszcze dwie inne propozycje spódnic. Całkowicie prosta wersja bez falban oraz wiązania w talii lub fason z falbaną XL o wydłużonym kroju! Poza tym w magazynie znajdziecie gotowe do wycięcia wykroje i ilustrowane instrukcje szycia krok po kroku. Dzięki temu każda, początkująca osoba, tak jak nasza sierpniowa zwyciężczyni, poradzi sobie z uszyciem wybranego przez siebie modelu! 

Spódnice dla osób początkujących uszyjesz także z E - wykrojami: 

Kolejna szansa na zdobycie tytułu stylizacji miesiąca już za miesiąc, dlatego koniecznie dodawajcie swoje stylizacje