Pierwszy miesiąc nowego roku zainspirował Was do uszycia naprawdę przepięknych rzeczy! Wybór styczniowej stylizacji miesiąca przysporzył nam niemałych kłopotów - nie mogłyśmy podjąć finalnej decyzji, czy nagrodzić stylową sukienkę Beaty Nawaryelegancki garnitur Renacika, wspaniały płaszcz Ewi36 czy nasze sukienkowe trio! Wybór padł na ostatnią pozycję! KamaMAMA uszyła imponujący zestaw dla siebie i swoich córeczek, w którym każda sukienka dopracowana jest do perfekcji. To naprawdę niesamowite, że tak podobne kreacje udało się uszyć w tak zróżnicowanej rozmiarówce!

Laureatka styczniowej stylizacji miesiąca włożyła ogrom pracy w uszycie tego zachwycającego, rodzinnego kompletu. Koronkowe elementy sukienek dodają im niezwykłego szyku i elegancji, a przepiękne wykończenia dołu pokazują, że każda z kreacji została w pełni dopracowana. Co więcej, sukienka autorki posiada bardzo stylowy i zmysłowy dekolt na plecach. Stworzenie tak rozbudowanej stylizacji wymagało dużej dawki wyobraźni i kreatywności oraz zaawansowanych umiejętności krawieckich. Poza tym, nasza zwyciężczyni przepięknie połączyła różne wykroje (model 109Burda Style 8/2017 oraz model 117 z Burda Style 4/2017) tworząc swoją wymarzoną sukienkę! Jesteśmy pewne, że w takich kreacjach te wspaniałe 4 damy podbiją każde wyjście! 

KamaMAMA wygrywa niespodziankowy box prezentowy, który składa się z: kosmetyków, akcesoriów i dodatków krawieckich, gadżetów Burda Style oraz naszych magazynów i książek. Ogromne gratulacje! ♥

Wszystkie zdjęcia styczniowej stylizacji miesiąca zobaczycie w galerii >>