Styczniowy przegląd stylizacji tygodnia 

W każdym miesiącu prezentujecie naprawdę sporo wspaniałych projektów! Wszystkie rzeczy uszyte są z ogromną pasją i wyobraźnią. W styczniu największe uznanie zdobyły dwie prace tej samej autorki - Beaty Kiliszewskiej - Adamiak znanej jako brother 40

Pierwszą pracą z mianem stylizacji tygodnia została falbaniasta spódnica z szyfonu uszyta z wykroju 118 z Burdy 7/2006. Sprawdźcie inne wykroje spódnic w podobnym stylu >>

Jak pisze autorka, wykrój odkładany od lat, w końcu został przeze mnie przetestowany. Są wykroje, które ciągle odkładamy na potem. Tak też było z tym na spódnicę. Zrobiony całe lata temu przeleżał w segregatorze, bo ciągle nie byłam do niego przekonana... w końcu uszyłam i jestem zachwycona, jest świetny, lekko dopasowany na biodrach, a szeroki dołem, co powoduje, że spódnica układa się pięknie i lekko. 

Na zdjęciu widzimy także pikowany żakiet uszyty z wykroju 113 z Burdy 1/2007, który idealnie komponuje się ze spódnicą spięta w talii szerokim paskiem. 

Więcej zdjęć i szczegółów >> 

Druga praca to zachwycająca, wełniana princeska składająca się z dwóch różnych wykrojów z naszego magazynu - góra to zmodyfikowany wykrój 107 z Burdy 10/2016,  dół jest przerobionym wykrojem 104 z Burdy 10/2016. Pomysł, wykonanie, sposób prezentacji oraz całość stylizacji są naprawdę wspaniałe! 

Największą popularnością cieszyła się także praca Izabeli Sowy - Knapczyk, która wszystkie elementy swojej garderoby widoczne na zdjęciu, uszyła sama! Różowy, długi bezrękawnik to przerobiony model okładkowy z magazynu "Kocham Szycie" 1/2019, spodnie pochodzą z Burdy 08/2017, wykrój 113, natomiast instrukcję wykonania i uszycia kaszkietu znajdziecie na naszej stronie oraz w Burdzie 1/2019. 

Efekt fenomenalny, bardzo energetyczny i stylowy zestaw! Sprawdź galerię oraz więcej szczegółów >> 

Styczniową stylizacją tygodnia została także praca autorki Szycie bez Metki, która uszyła modną, futrzaną bomberkę z kieszeniami oraz ołówkową spódnicę z ekoskóry. Kurtka to wykrój 101 z Burdy 10/2008 (sprawdźcie inne wykroje bomberek >>), natomiast spódnica pochodzi z Burdy 8/2011, wykrój 122.

Zestaw prezentuje się zjawiskowo i jest idealny na wiele okazji! Zobacz pełną galerię oraz opis autorki >> 

Gratulujemy wszystkim autorkom i nie możemy doczekać się Waszych lutowych pomysłów!