"Stylizacja miesiąca" serwisu Burda.pl 

Już od lipca startujemy z nowym, cyklicznym konkursem "Stylizacja miesiąca"! Jako, że mamy tak liczne grono niezwykle utalentowanych krawcowych i co miesiąc możemy podziwiać wspaniałe prace, postanowiłyśmy zorganizować akcję "Stylizacja miesiąca". Z każdego miesiąca będziemy wybierać jedną, dodaną przez Was stylizację, która otrzyma to miano. Jak widzicie, zasady są bardzo proste - dodając swoją stylizację, automatycznie bierzecie udział w naszym konkursie. Zdajemy sobie sprawę, że przed nami bardzo ciężkie zadanie. Wybór tylko jednej, z tak wielu wspaniałych propozycji to nie lada wyzwanie, ale musimy dać radę! 

Co jest ważne w dodawanej stylizacji? 

Pamiętajcie, że nawet krótki opis dodanej stylizacji będzie dla nas dużym ułatwieniem. Jeśli ktoś jest początkujący, niech koniecznie o tym napisze. Jeśli macie jakieś anegdoty, rady czy szyciowe opowieści związane z danym wykrojem, również je zamieśćcie. Informacja na temat materiału, z którego uszyłyście dodany strój jest także istotna. I oczywiście nie zapominajcie o wszelkich modyfikacjach, które wprowadzacie do oryginalnego wykroju, a także o jakości zdjęć. Wiele ciekawych elementów, wykończeń czy detali Waszych kreacji, na złych zdjęciach może po prostu przepaść. Te wszystkie rzeczy dadzą nam pełny obraz Waszych krawieckich podbojów!

Nagroda - wyjątkowy box prezentowy 

Osoba, której stylizacja zdobędzie tytuł "stylizacji miesiąca" otrzyma od nas pełen niespodzianek box prezentowy! Każdy z nich będzie wyjątkowy i za każdym razem stworzony z innych elementów. Możemy tylko zdradzić, że w jego skład wejdą: 

- akcesoria krawieckie

gadżety krawieckie z logiem Burdy 

- kosmetyki od renomowanych marek 

magazyny oraz książki z naszego wydawnictwa Burda Media Polska

Poza tym, zwycięska stylizacja będzie opublikowana na banerze głównym w naszym serwisie! Dzięki temu, każdy będzie mógł zobaczyć i przeczytać o "stylizacji miesiąca".

Wyboru będzie dokonywać redakcja naszego serwisu, a wynik będziemy ogłaszać w pierwszym tygodniu kolejnego miesiąca. Debiutancka "stylizacja miesiąca" zostanie wybrana już w przyszłym tygodniu!!! Nie możemy się doczekać! 

Szczegółowe zasady dostępne są w regulaminie. Sprawdź ✂ ✂