SZKOŁA SZYCIA, wydanie specjalne "Burdy" pojawi się na rynku już 17 stycznia. Jest to zupełnie nowa propozycja dla osób, które próbują swoich sil w samodzielnym szyciu i poszukują odpowiednich wskazówek oraz pomocy.

Prezentujemy typowe wyposażenie warsztatu krawieckiego i ułatwiające pracę narzędzia. Prowadzimy nasze czytelniczki krok po kroku przez kolejne etapy procesu szycia. Wyjaśniamy, jak należy zdejmować miarę i na czym polega praca z wykrojem. Pokazujemy, w jaki sposób kopiuje się wykroje, przenosi ich kontury na materiał oraz jak się go kroi. Nasze wskazówki pomogą także właściwie odczytywać plany układu wykrojów.

Po tych wstępnych wskazówkach następuje prezentacja krok po kroku szycia różnych elementów garderoby, które można ze sobą dowolnie łączyć. Nasza kolekcja strojów typu basic powinna przekonać, że szafa nie musi być pełna strojów, by kobieta prezentowała się dobrze w każdej sytuacji. Wystarczy umiejętnie łączyć ze sobą poszczególne części garderoby i poznać tajemnicę stylizacji.

Zamieszczone przy artykule zdjęcia modeli ilustrują możliwość kombinacji jednego żakietu z różnymi elementami garderoby i pokazują, jak wówczas zmienia się charakter stroju. A jest to tylko jeden z przykładów stylizacji prezentowanych w tym wydaniu specjalnym. Zapewniamy, że warto po nie sięgnąć!