Pamiętacie I edycję konkursu "Szycie na pokaz" 2018, który zakończył się wspaniałym pokazem mody? Mamy dla Was świetną wiadomość! W tym roku również, razem z organizatorami wydarzenia - Tkaniny Karoliny i ultraMaszyna oraz partnerami - Burda Polska i Fast Textile Międzynarodowe Targi Tekstylne - zapraszamy Was do wzięcia udziału w tym niezwykłym wydarzeniu! 

Co zrobić, aby wziąć udział w konkursie? 

Zgłoszenie się do konkursu jest naprawdę bardzo proste! Wystarczy, że w komentarzu pod postem konkursowym w wydarzeniu "Szycie na pokaz - wyjątkowy pokaz mody podczas Fast Textile 2019" zaprezentujesz swoją kreację uszytą na podstawie wykrojów/wykroju z magazynu Burda Style"Kocham Szycie" oraz wszystkich wydań specjalnych Burdy. Pamiętaj tylko o kilku, ważnych zasadach: 

  zamieść 1 - 3 zdjęcia swojej pracy wraz z opisem zawierającym informację, z którego wykroju uszyłaś/eś swoją kreację (nr wykroju i czasopisma)

  do opisu dodaj hasztag: #szycienapokaz2019

  praca konkursowa musi się składać z pełnej stylizacji w formie ubioru (#ubranawburde) - górnego i dolnego elementu garderoby lub pojedynczego asortymentu okrywającego sylwetkę w całości

  wszystkie elementy odzieżowe Twojej stylizacji powinny być uszyte samodzielnie

"Szycie na pokaz" 2019 - ważne daty

Na Wasze zgłoszenia konkursowe czekamy do 11.10.2019 roku do godziny 23:59! Ogłoszenie wyników pierwszego etapu nastąpi 15.10.2019 w oddzielnym poście w wydarzeniu na Facebook'u. Finaliści pierwszego etapu konkursu otrzymają zaproszenie do zaprezentowania swojej pracy konkursowej podczas pokazu mody na targach Fast Textile w Międzynarodowym Centrum Targowo - Konferencyjnym PTAK Warsaw Expo w dniu 21.11.2019 o godz. 15.00 - obecność obowiązkowa! Po zakończeniu pokazu odbędzie się ogłoszenie laureatów konkursu i rozdanie wyjątkowych nagród! 

Zasady wyłaniania finalistów 

Spośród wszystkich zgłoszonych prac wybranych zostanie maksymalnie 22 uczestników - finalistów pierwszego etapu konkursu. Finaliści konkursu #ProjektBurda (z miesięcy styczeń - wrzesień 2019) mogą wziąć udział w pokazie poza niniejszym konkursem – na Wasze deklaracje czekamy najpóźniej do 11 października 2019 r.! W ocenie zgłoszonych prac i tym samym wyborze finalistów pierwszego etapu konkursu, będą brane pod uwagę następujące kryteria:

★ pomysłowość i oryginalność stylizacji
★ interpretacja wykroju  
★ sposób jego wykonania (pracochłonność)

Ważna informacja! W ocenie zgłoszonych prac, sposób prezentacji stylizacji oraz jakość fotografii nie będą brane pod uwagę!

Aby wziąć udział w drugim etapie konkursu, każdy finalista musi uszyć dodatek lub akcesorium z materiałów zakupionych w sklepie Tkaniny Karoliny takich jak torebka, plecak czy nerka, które, jako uzupełnienie swojej stylizacji, zaprezentuje na pokazie. 

Nagrody w konkursie

W tej edycji konkursu do wygrania są naprawdę wspaniałe nagrody takie jak: 

I miejsce: ploter tnący Brother ScanNCut SDX2200 o wartości 3300, bon o wartości 400 zł do wydania na zakupy w sklepie Tkaniny Karoliny, torba z akcesoriami Tkaniny Karoliny o wartości 49,90 oraz unikatowy box z książkami, kosmetykami, magazynami i gadżetami od Burda Media Polska o wartości 700,00 zł! 

II miejsce: voucher na dowolny kurs w ultraMaszyna z możliwością zrealizowania go do końca 2019 roku, bon o wartości 200 zł do wydania na zakupy w sklepie Tkaniny Karoliny, torba z akcesoriami Tkaniny Karoliny o wartości 49,90 zł oraz box prezentowy z książkami, kosmetykami, magazynami i gadżetami od Burda Media Polska o wartości 500,00 zł!

III miejsce: bony o wartości 100 zł do wydania na dowolny zakup w ultraMaszyna oraz Tkaniny Karoliny, torba z akcesoriami Tkaniny Karoliny o wartości 49,90 oraz box prezentowy z książkami, kosmetykami, magazynami i gadźetami od Burda Media Polska o wartości 300,00 zł!

Poza tym każda, zakwalifikowana do II etapu konkursu osoba, otrzyma statuetkę finalisty "Szycie na pokaz" oraz atrakcyjne bony rabatowe na zakupy w sklepie ultraMaszyna i Tkaniny Karoliny!

ZGŁOŚ SIĘ DO KONKURSU >>

Trzymamy mocno kciuki i życzymy wszystkim wspaniałych, szyciowych chwil, które zakończą się oszałamiającymi efektami!!! Czekamy na nie z niecierpliwością! Powodzenia ♥

Regulamin II edycji konkursu "Szycie na pokaz" 2019 dostępny jest tutaj >>