W tym roku polska redakcja Burda Style obchodzi swój jubileusz! Od 30 lat wydajemy dla Was magazyn o szyciu w języku polskim. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was m.in. cykl konkursów pt. „Ubrana w Burdę”.

Jak wziąć udział w konkursie?

Dużo czasu ostatnio spędzamy w domowym zaciszu, zatem z pewnością uzupełniliście garderobę o wygodne ubrania. Pierwszy konkurs dotyczy bowiem modnych i wygodnych stylizacji Homewear, które w ostatnim czasie uszyliście na podstawie naszych wykrojów. A jeśli nadal nie macie odpowiednich ubrań po domu, to niech ten konkurs będzie motywacją do uszycia czegoś naprawdę… wygodnego!

W komentarzu pod postem konkursowym wystarczy dodać zdjęcie wraz z opisem stylizacji uszytej na podstawie wykrojów Burda Style, przedstawiających modne i wygodne ubrania po domu (Homewear). Konkurs trwa 1-11 lutego 2021 na Facebooku Burda Polska.

Nagrody 

Spośród zgłoszonych do konkursu stylizacji, nasze jury wybierze trzy, które otrzymają świetnie krawieckie nagrody! Każdy laureat otrzyma zestaw nożyczek krawieckich Fiskars. W zestawie znajdują się nożyczki do papieru, które świetnie sprawdzą się do wycinania wykrojów, a także nożyczki krawieckie z ostrzem 25 cm, które bez problemu poradzą sobie z krojeniem tkanin różnej grubości. Dodatkowo w zestawie znajdą się nożyczki z mniejszym ostrzem, które idealnie sprawdzą się do obcinania nitek czy robienia pomocniczych nacięć.

Ponadto zwycięzcy konkursu otrzymają specjalny voucher o wartości 100 zł na zakupy w  Textilmar. W tej hurtowni tkanin, artykułów krawieckich i dodatków pasmanteryjnych znajdziecie wszystko, czego potrzebujecie do realizacji wymarzonych projektów. W sklepie internetowym znajdziecie szeroki wybór tkanin i dzianin w pięknych wzorach i kolorach.

Inspiracje

W naszym sklepie znajdziecie specjalną zakładkę Homewear z wykrojami na wygodne i modne ubrania. Polecamy Wam także live z naszą Ambasadorką Słoneczną Małgorzatą, która uszyła modną narzutkę. Darmowy e-wykrój na narzutkę znajdziecie TU.

REGULAMIN Konkursu Ubrana w Burdę