W tym roku polska redakcja Burda Style obchodzi swój jubileusz! Od 30 lat wydajemy dla Was magazyn o szyciu w języku polskim. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was m.in. cykl konkursów pt. „Ubrana w Burdę”.

Jak wziąć udział w konkursie?

Wiosna w pełni, czas zatem przygotować wiosenna garderobę na tę cudowną porę roku!

W komentarzu pod postem konkursowym wystarczy dodać zdjęcie wraz z opisem stylizacji uszytej na podstawie wykrojów Burda Style, przedstawiających wiosenne stylizacje. Konkurs trwa od 29 marca do 7 kwietnia 2021 na Facebooku Burda Polska.

Nagrody 

Spośród zgłoszonych do konkursu stylizacji, nasze jury wybierze trzy, które otrzymają świetnie krawieckie nagrody! Każdy laureat otrzyma zestaw akcesoriów Fiskars. W zestawie znajdują się nożyczki krawieckie z ostrzem 25 cm, które bez problemu poradzą sobie z krojeniem tkanin różnej grubości oraz nożyczki hobbystyczne z ostrzem 13 cm. Dodatkowo w zestawie znajdą się nożyczki z mniejszym ostrzem, które idealnie sprawdzą się do obcinania nitek czy robienia pomocniczych nacięć.

Ponadto zwycięzcy konkursu otrzymają specjalny voucher o wartości 100 zł na zakupy do sklepu Miekkie.com. Sklep internetowy Miekkie.com to miejsce dla osób kochających piękne dzianiny, tkaniny i wszystkie rzeczy z nich zrobione. Celem Miekkie.com jest dostarczanie klientom oryginalnych, niepowtarzalnych wzory materiałów najlepszej jakości. Większość produktów w sklepie to autorskie wzory polskich projektantów. Miekkie.com szczególną wagę przywiązuje bezpieczeństwa i jakości produkcji, dzięki temu możecie być pewni, że ich tkaniny, spełniają europejskie normy jakości. 

Inspiracje

W naszym sklepie znajdziecie mnóstwo wykrojów na wiosenne stylizacje. Polecamy Wam także live z naszą Ambasadorką Dalwi Szyje, która uszyła modną spódnicę kopertową. Darmowy e-wykrój na spódnicę znajdziecie TU.

REGULAMIN Konkursu Ubrana w Burdę