Drewno, filc, kolorowe szkiełka i kawałki blaszek – z tego może powstać coś niespotykanego- przekonują twórcy rękodzieła artystycznego i zapraszają na Międzynarodowe Targi Rzemiosła Artystycznego „Rękodzieło”, które już po raz ósmy organizują Targi Kielce. Pomysłodawcy kuszą gości nową formułą – w roku 2018.

Od 20 do 22 kwietnia hale targowe Targów Kielce wypełnią się rękodzielnikami, czyli osobami, które tworzą rękodzieło, z całej Polski. Co ciekawe nie zabraknie także zagranicznych wystawców, którzy zaskoczą swoimi oryginalnymi dziełami. Właśnie dzięki coraz większemu zainteresowaniu twórców spoza Polski, wydarzenie awansowało do rangi międzynarodowej.

Wiosenna edycja to nowe, świeże wzory i niespotkani dotąd wystawcy. Goście będą mogli podziwiać prace artystów, szukać dekoratorskich inspiracji, a także wzbogacić się o niepowtarzalne przedmioty. Domowe ozdoby, ciekawe, kobiece dodatki, biżuteria, a także oryginalna porcelana i pomysłowe zabawki dla dzieci – tego wszystkiego będzie można szukać w licznych, kolorowych kramach. Nie zabraknie niekonwencjonalnych kolekcji odzieżowych. Tradycją targów  są warsztaty rękodzieła prowadzone przez twórców, którzy prezentują na żywo, jak powstaje coś z niczego. To punkt obowiązkowy dla każdego gościa odwiedzającego Targi Kielce, a zajęcia są przygotowane również dla najmłodszych zwiedzających.

***

Tworzysz coś niezwykłego? Chcesz pokazać swoje dzieła światu? Podczas trwającego trzy dni wydarzenia miłośnicy własnoręcznie robionych ozdób będą mięli okazję obejrzeć i kupić niepowtarzalne przedmioty. Zespół Targów Kielce zadba o każdy szczegół, pamiętając o wyposażeniu całego mieszkania - 20 kwietnia rozpoczynają się także 25 targi Dom, Ogród i Ty. Wydarzenie co roku przyciąga tysiące zwiedzających. Ostatnie wolne miejsca na Targach! Więcej o możliwościach wystawienniczych możesz dowiedzieć się dzwoniąc po numer telefonu 413651211 lub pisząc wiadomość na adres matys.ewelina@targikielce.pl