Stwórz prawdziwie świąteczną i wiosenną atmosferę w Twoim domu! Oryginalne i własnoręcznie wykonane dekoracje, na pewno nie pozostaną niezauważone. Przepiękna girlanda wielkanocna, którą z pomocą wideo instrukcji, uszyjesz w szybki i prosty sposób, wprowadzi do Twojego domu dużo ciepła i pozytywnej aury. Zachwyci wszystkich, w szczególności dzieci! Do jej zrobienia wystarczy tylko kilka elementów. Nie musisz być także wytrawną krawcową, aby osiągnąć zamierzony efekt. Girlandę powieś przy stole w jadalni, w oknie lub w salonie - będzie wyglądać uroczo! Możesz ją także wykorzystać poza sezonem świątecznym, z pewnością dzieci ucieszą się z takiej dekoracji w swoim pokoju. 

Girlanda wielkanocna - jak ją uszyć? 

Potrzebne materiały: szablon zajączka, taśma z pomponamitkanina bawełniana, ołówek, szpilki, nici, nożyczkiwata do wypełniania, klej do tkanin.  

Sprawdź wideo z dokładną instrukcją!

Dziękujemy bardzo naszym partnerom - @galerialucznikOlfa - z którymi stworzyliśmy cały cykl poświęcony szyciu zarówno prostych, jak i zaawansowanych elementów ubioru, dekoracji oraz dodatków, aby jak najbardziej ułatwić Wam szycie! 

W filmie wykorzystaliśmy: 

- wielofunkcyjną maszynę do szycia Łucznik - Marylin HD 2018 

- akcesoria krawieckie OLFA - matę podkładowąnóż krążkowynożyczki 

- girlanda Wikoria - taśma z pomponami

Kolejny tutorial wideo już za tydzień na Burda.pl w zakładce Szkoła Szycia. Poszczególne kroki szycia wielkanocnej girlandy z zajączkami znajdziesz także w galerii >>