Przygotuj się na wiosnę i lato z najnowszym wydaniem Moda dla dzieci! Proponujemy w nim bluzki i spodnie odpowiednie zarówno dla dziewczynek, jak i dla chłopców, urocze sukienki i spódniczkę, dwa kombinezony – z krótkimi i z długimi nogawkami – oraz przewiewny top na szerokich ramiączkach. Wszystkie wygodne, z przewiewnych tkanin i z uroczymi detalami. Wykroje są w rozmiarach od 104 do 146.

Wygodna i dziewczęca elegancja

Dziewczynki lubią się przebierać – raz są księżniczką, a innym razem leśną wróżką. Urocza spódniczka sprawdzi się w obu stylizacjach. Spódnica jest nie tylko ładna, ale także praktyczna: dzięki gumce w pasku spódnicę wkłada się błyskawicznie. W dużych kieszeniach zmieszczą się wszystkie potrzebne drobiazgi. Na lato idealnie w dziewczęcej garderobie sprawdzą się zwiewne sukienki – w tym wydaniu znajdziecie dwie propozycje na urocze sukienki.

Na luzie

Swobodny krój, miękki materiał i modny wzór: to przepis na ulubione spodnie wszystkich dzieci. Dżersej, len, bawełna – to materiał decyduje o tym, czy model ma sportowy czy romantyczny charakter. Krój jest uniwersalny – idealny zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców.

Moda dla dzieci w sprzedaży od 12 marca 2021!