Lato dla wszystkich szyciomaniaczek i szyciomaniaków to wspaniały czas, kiedy można puścić wodze fantazji i szyć przeróżne rodzaje letnich, zwiewnych i wyjątkowych modeli! Z okazji oficjalnego nadejścia tej pięknej pory roku, ogłaszamy letnio - wakacyjny konkurs! Powitaj lato razem z nami! Wystarczy, że pochwalisz się swoją przeróbką wykroju z naszych magazynów na naszym fanpage'u. Koniecznie napisz z jakiego numeru pochodzi oryginalny wykrój i jakie zmiany wprowadziłaś! Do wygrania są fantastyczne nagrody, które ufundowała firma Strima: 

I miejsce: maszyna do szycia TEXI BLACK&WHITE - niezawodna, wielofunkcyjna, praktyczna, solidna i wspaniale wykonana maszyna, z którą uszyjesz najbardziej wymyślne i fantazyjne projekty. Wyposażona jest, m.in w aż 200. programów szycia, przyciski funkcyjne ułatwiające pracę oraz zestaw stopek. Do tego wszystkiego, jej obsługa jest naprawdę prosta i intuicyjna. Doceni ją każdy miłośnik szycia, ponieważ współpraca z taką partnerką to czysta przyjemność. Sprawdź >>

II - IV miejsce: nożyce krawieckie TEXI TITANIUM - maksymalnie odporne i wygodne w użytkowaniu nożyce z tytanowymi ostrzami idealne do cięcia materiałów, folii i kartonów. Ostry szlif umożliwia łatwe i precyzyjne krojenie materiału, a miękkie i antypoślizgowe uchwyty zapewniają komfort podczas wielogodzinnej pracy. 

V - VII miejsce: pudełko z nićmi TEXI BOX 15 - ozdobne i praktyczne pudełko z 15. kolorami nici uniwersalnych wykonane z grubego kartonu z wyjmowanymi przegródkami. Z takimi nićmi uszyjesz wszystko, co potrzebne, od koszuli, bluzki, spodni po cienkie kurtki i żakiety. Polecamy również do patchworku. W zestawie znajdziesz także igły uniwersalne do maszyn domowych! 

VIII - X: miarka krawiecka HEXAGON - najwyższej jakości, dwustronna i automatycznie zwijana miara o długości 150 cm i szerokości taśmy 10 mm. Niezwykle wytrzymała i bardzo praktyczna!

Na Wasze zgłoszenia czekamy pod postem konkursowym na naszym fanpage'u do 21 czerwca do godziny 23.59. Wyniki ogłosimy w sobotę wieczorem w komentarzu pod tym postem. Nie możemy się doczekać Waszych letnich pomysłów! 

Szczegółowe informacje dostępne są w regulaminie >>