Oto niektóre tematy z tego wydania.

KOLORY

Wciąż jeszcze trwa lato, ale moda nie jest już tak frywolna, zwiewna i kwiecista, choć również niepozbawiona wdzięku. Stroje uszyte z miękkich tkanin mają łagodne kontury i delikatne pastelowe kolory. Jednym słowem, styl i elegancja.

STYL ZWANY "ATHLEISURE"

Jest to styl, którego podstawę stanowią sportowe stroje ze szlachetnych tkanin. Uszyte z nich bluzki, spodnie i sukienki są wygodne, a jednocześnie eleganckie.

POWRÓT DO LAT 70.

Kolekcja nawiązuje do mody lat 70. ubiegłego wieku. Prezentuje w uwspółcześnionej wersji styl bohemy, ale także modę studencką, którą pamiętamy z kultowego filmu "Love Story".

MODA W ROZM. 44–52

Tym razem biel, czerń i wszelkie odcienie szarości zostały efektownie podkreślone wzorami na tkaninach. Jodełka, melanż czy kratka ożywiają stroje, a sukienki, bluzki, żakiet czy peleryna zyskują ciekawy wyraz.

TEMAT MIESIĄCA

Kurtka w typie caban to wspomnienie lat 60., kiedy za sprawą Yves Saint Laurenta trafiła najpierw na wybiegi, a zaraz potem do szaf gwiazd kina i zwykłych kobiet. Kurtka ma charakterystyczny fason: jest dłuższa i ma szeroki kołnierz z rewersami.

MODA DLA DZIECI

Kolejna porcja uroczych ubranek dla dziewczynek i chłopców, tym razem w rozm. 98–122.