Na pewno słyszałyście już o wspaniałej inicjatywie "Polskie krawcowe uszyją maseczki ochronne dla służby zdrowia". Każdego dnia zaangażowane w pomoc osoby szyją tysiące maseczek dla szpitali, przychodni czy hospicjów. W akcję włączyły się osoby prywatne, profesjonalne szwalnie, dostawcy materiałów, a także osoby chcące pomóc przy transporcie i koordynacji działań. Jak zawsze środowisko krawieckie pokazało, że ma ogromne serce i od początku epidemii szyje hurtowe ilości maseczek, które są absolutnie niezbędne w szpitalach, przychodniach, hospicjach czy domach opieki społecznej. Potrzeb jest niezliczona ilość! Dlatego razem ze STRIMA oraz TEXI organizujemy zbiórkę funduszy, która zasili konto #polskiekrawcowewakcji! Liczy się każda złotówka, a 10 najhojniejszych darczyńców otrzyma maszynę do szycia Texi Joy 25 z zestawem maseczek do samodzielnego uszycia oraz wygrawerowanym imieniem i nazwiskiem lub nazwą firmy! Czyż to nie wspaniała okazja, żeby wesprzeć niezwykłą inicjatywę, a przy okazji otrzymać maszynę do szycia z pamiątkową sygnaturą?

Co trzeba zrobić, żeby wziąć udział w akcji? 

1. Przekaż tyle ile możesz na konto Polskie Krawcowe w akcji. W celu identyfikacji Twojej wpłaty, w rubryce „Twoje imię i nazwisko" oprócz imienia i nazwiska lub nazwy firmy, dopisz hasło „TEXI". Masz czas do 13 kwietnia do godz. 23:59. 

2. Następnie wyślij mailem na adres polskiekrawcowe@strima.com potwierdzenie przelewu plus imię i nazwisko lub nazwę firmy, identyczne z danymi wpisanymi podczas wpłaty w rubryce „Twoje imię i nazwisko". 

10 maszyn Texi Joy 25 z pamiątkową sygnaturą oraz zestawami maseczek do samodzielnego uszycia zostanie wysłane do najhojniejszych dobroczyńców już 15 kwietnia! 

Alfabetyczna lista wszystkich DOBROCZYŃCÓW (bez wpłaconych kwot) zostanie zamieszczona w naszym serwisie oraz na stronie Strima.com. Opublikujemy również listę 10 najhojniejszych DOBROCZYŃCÓW, którym wyślemy maszyny. Jeśli wolisz wpłacić anonimowo na naszą akcję i nie chcesz by Twoje dane znalazły się na liście DOBROCZYŃCÓW, podczas przekazywania środków, w rubryce „Twoje imię i nazwisko” wpisz tylko hasło „DOBROCZYŃCA TEXI”.

Gorąco zachęcamy do wsparcia POLSKICH KRAWCOWYCH W AKCJI, których niezwykłe działania wspierają ciężko pracujących medyków, strażaków i inne służby! I oczywiście jeśli umiecie szyć (nieszyjący też poszukiwani) i chcecie pomóc, zapisujcie się do grupy!

Zobacz także tutorial szycia maseczki z darmowym wykrojem do pobrania >>