Wydanie specjalne 2/2020 "Burda kreatywnie" - przegląd numeru

miesiąc temu

Szyjemy akcesoria, które pomogą utrzymać porządek w domu i w podróży!


"Burda kreatywnie" to drugie w tym roku wydanie specjalne, z którym uszyjecie akcesoria ułatwiające utrzymanie porządku w domu. Zdajemy sobie sprawę, że sprzątanie kojarzy się z obowiązkiem pozbawionym jakiejkolwiek dozy przyjemności, ale nasz magazyn pomoże Wam zmienić to nastawienie! Dzięki przedmiotom, które możecie z nim uszyć takich jak organizery do szuflad oraz na buty, kosze na pranie i klamerki czy pojemniki do przechowywania opanujecie codzienny chaos. Wszystko za sprawą prostych, pomocnych i dedykowanych konkretnej roli akcesoriów, które dzięki własnoręcznemu wykonaniu możecie zharmonizować z kolorami wnętrza i dostosować do własnych potrzeb. 

Co więcej w magazynie "Burda kreatywnie" 2/2020 znajdziecie także propozycje akcesoriów niezbędnych w podróży (kosmetyczki, adresowniki, worki na buty) oraz dodatków dla dzieci takich jak zwijana mata do zabawy, etui na książeczki czy uchwyt na śliniaczek. 

Wszystkie modele zobaczycie w galerii >>

Wydrukuj przegląd modeli >>

"Burda kreatywnie" w sprzedaży od 10 czerwca! 

Komentarze
0

 

Powiązane treści

Torba organizer

Torba organizer

Można ją powiesić na rączce wózka lub przy przewijaku, aby wszystko, co nam potrzebne dla niemowlaka, mieć zawsze pod ręką.

Stylizacja tygodniaOstatnio na forum


Odbierz prezent

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymaj darmowy wykrój!