Przedstawiamy Wam wydanie specjalne z serii the best of Burda Homewear – wygodne ubrania do domu. Znajdziecie tu wykroje na ubrania z miękkiej dzianiny dla kobiet i mężczyzn – do noszenia w domowym zaciszu. Większość modeli jest łatwa do uszycia, zatem poradzą sobie z nimi również osoby początkujące.  

Przytulnie w domowym zaciszu

Ten rok wprowadził wiele zmian w codziennym funkcjonowaniu. Większość czasu spędzamy obecnie w domu – tu pracujemy, opiekujemy się dziećmi czy ćwiczymy. Stosownie do sytuacji i potrzeb zmieniła się też nasza garderoba – zamiast eleganckich bluzek i sukienek lub klasycznych dżinsów stawiamy
na wygodne (ale też ładne i stylowe) ubrania, które pasują do nowych okoliczności. W wydaniu Burda Homewear znajdziecie bluzy, kardigany, wygodne spodnie i legginsy, a także piżamy. Po raz pierwszy oferujemy również wykroje w tak wielu rozmiarach: damskie od 32 do 50, męskie od 44 do 60, a kombinezon unisex nawet w wersji XXL.

Praktyczne dodatki do domu

W najnowszym wydaniu specjalnym znajdziecie również wykroje na praktyczne dodatki do domu. Wygodny puf dzięki wyborze odpowiednich materiałów może stać się pięknym elementem wystroju wnętrz. Opaska na oczy do spania, kapcie czy pokrowiec termofor to akcesoria, które będą użyteczne dla wszystkich domowników.

Burda Homewear - wygodne ubrania po domu w sprzedaży od 4 listopada 2020 r.