Przerób starą koszulę na letni hit - bluzkę hiszpankę! Z najnowszym 3. odcinkiem cyklu "Zero waste - przerabianie ubrań i szycie z resztek" wykonasz tę piękną kreację szybko i bezproblemowo. IGUA - prowadząca całą serię tutoriali - w klarowny i przejrzysty sposób pokaże Ci, co należy zrobić. Szycie poszczególnych elementów jest bardzo proste i skierowane także do osób początkujących. W ramach akcji #zaszyjsięwdomu zrób porządek w swojej szafie, a w myśl idei zero waste, przerób nieużywaną koszulę na przebojową hiszpankę. Do dzieła! 

Co będzie Ci potrzebne do uszycia bluzki hiszpanki?

Nienoszona koszula, gumka, agrafka, szpilki, mydełko krawieckie, nożyczki, miarka krawiecka, linijka, nóż krawiecki, maszyna do szycia, opcjonalnie: broszki, naprasowanki, ozdobne lamówki lub inne dodatki według uznania. 

Jeśli przerobiłaś koszulę na bluzkę hiszpankę, koniecznie pochwal się swoją pracą! Zamieść komentarz ze zdjęciem pod artykułem lub pisz na naszego fanpage'a

W naszej serii tutoriali "Zero waste - przerabianie ubrań i szycie z resztekznajdziesz inspirujące i kreatywne pomysły na przerabianie starych ubrań w coś zupełnie innego lub tworzenie z nich efektownych modeli, a także szycie z resztek pięknych dodatków, które uzupełnią Twoją stylizację oraz stylowych dekoracji do domu. Oprócz ekologicznego wymiaru, tutoriale wpisują się również w szycie dla początkującychWiększość rzeczy jest naprawdę prosta do wykonania, dzięki czemu bez problemu poradzisz sobie z ich uszyciem! 

Zobacz także, jak przerobić stary płaszcz w wiosenny model >>