"Złote nożyce" - największy w Polsce konkurs krawiecki - właśnie wystartował. W tym roku, objęliśmy patronat medialny nad jego drugą edycją!

Ideą wydarzenia jest wspólna zabawa osób zrzeszonych wokół szycia i rękodzieła, nagrodzenie wyróżniających się osobowości oraz wybór KRAWCOWEJ ROKU.

Do udziału w konkursie zapraszamy wszystkich pasjonatów szycia, zarówno profesjonalistów jak i amatorów. "Złote nożyce" to obecnie największy konkurs krawiecki w Polsce, organizowany przez Dresówka.pl, wiodąca firma na europejskim rynku internetowej sprzedaży tekstyliów oraz akcesoriów krawieckich.

Jeśli zgłoszona przez Was praca uszyta jest z wykrojów Burdy, oznaczcie je naszym logotypem! Jest to możliwe w bardzo prosty sposób w waszym własnym panelu.  Dla wybranej osoby, przygotowaliśmy niezależną od konkursu głównego nagrodę specjalną!

Zasady są proste! Wystarczy: 

- założyć darmowe konto na portalu DIYmarket.pl

- uzupełnić swój profil 

- dodać prace uszyte w 2018 r. 

Oddaj swój głos już teraz! 

Głosować może każda osoba startująca w konkursie. Każdy będzie miał do oddanie jeden głos, który może oddać na dowolną osobę z wyjątkiem siebie samego. 

Następnie odbędzie się głosowanie internautów, z którego trzy osoby przejdą do etapu finałowego. Pozostała siódemka finalistów zostanie wyłoniona przez specjalnie powołane Jury. 

W tym roku, dzięki organizatorowi konkursu i sponsorom wydarzenia  (firmom: Henkel - producentowi produktów marek Perwoll i K2R, Eti Radość Szycia – dystrybutorowi maszyn do szycia Janome i Elna, Alpha Technology – producentowi zamków błyskawicznych, Nooteboom Polska – dystrybutorowi dzianin i tkanin Polska Prym – producentowi akcesoriów pasmanteryjnych, Wytwórni Śliczności – właścicielowi sklepu Maszyny u Skrzata oraz szkole szycia Róża Rozpruwacz), udało się zebrać nagrody o łącznej wartości ponad 40 000 zł! 

I miejsce:

15 000 zł + statuetka laureata Złotych nożyc + voucher 250 zł do sklepu Dresówka.pl + zestaw do prania + roczna prenumerata magazynu Burda Style

II miejsce:

Najmocniejsza maszyna domowa na rynku Janome MC 6700P  + voucher 250 zł do sklepu Dresówka.pl + zestaw do prania + roczna prenumerata magazynu Burda Style

 III miejsca:

2 000 zł + overlock Janome 990D  + voucher 250 zł do sklepu Dresówka.pl + zestaw do prania + roczna prenumerata magazynu Burda Style

4 - 10 miejsce:

voucher 250 zł na zakupy w sklepie Dresówka.pl + zestaw do prania  + książki ufundowane przez Burda Style  

Nagroda specjalna dla szyjących z wykrojów Burdy:

Zestaw kosmetyków o wartości 400 zł, akcesoria Burda, gościnne wystąpienie na łamach magazynu Burda Style + prenumerata 6  miesięcy + zestaw do prania + voucher 250 zł na zakupy w sklepie Dresówka.pl

Nagroda specjalna dla najlepszego twórcy strojów historycznych, tanecznych, teatralnych lub filmowych inspirowanych postaciami z popkultury, typu cosplay (manga, anime, gry komputerowe): 

Siruba 720 H + zestaw do prania + prenumerata burdy+ możliwość prowadzenia własnego kursu w szkole szycia w szkole szycia z zakresu strojów historycznych wraz z lekcjami doskonalącymi + voucher 250 zł na zakupy w sklepie Dresówka.pl

Regulamin oraz szczegółowe informacje dotyczące konkursu: Złote nożyce 2018 

Wszystkie prace znajdziecie pod linkiem: https://diymarket.pl/projekty

Gorąco zachęcamy do udziału!