27 listopada wystartowała 3. edycja konkursu "Złote Nożyce" 2019, która tym razem organizowana jest przez znaną w świecie szycia markę Janome! Do wygrania będą niezwykle atrakcyjne nagrody takie jak maszyny do szycia oraz owerloki Janome, a także bony na zakupy w sklepie Dresówka.pl! Nie zabraknie również nagrody specjalnej przyznawanej przez nasz magazyn Burda Style! Może to właśnie Ty będziesz najlepszą krawcową w Polsce? 

Zasady konkursu

Aby wziąć udział w konkursie należy do 31 grudnia 2019 roku na stronie diymarket.pl założyć swoje konto, a następnie dodawać zdjęcia uszytych przez siebie prac. Warto przypisywać zdjęciom prawidłowe kategorie - do dyspozycji jest ich 21 - a także dodawać opisy. W ten sposób powstanie Twoje własne portfolio krawieckie, które powalczy o główne nagrody w konkursie!

Jak przyznawane są nagrody?

Wybór najlepszej krawcowej, jak i pozostałych laureatów odbędzie się w dwóch etapach:

- ETAP 1 - GŁOSOWANIE INTERNETOWE 

Każda osoba startująca w konkursie ma prawo do oddania jednego głosu dziennie na dowolną osobę startującą w konkursie z wyjątkiem siebie samego. Liczone są głosy oddane na prace z 2019 roku. Głosowanie internetowe odbywa się w terminie od 15.01.2020 r. do 14.02.2020 roku.

- ETAP 2 - GŁOSOWANIE JURY  

3 osoby z największą liczbą głosów w głosowaniu internetowym oraz 7 osób wybranych dodatkowo przez Jury trafi do wielkiego finału konkursu, w którym zostaną wyłonieni zwycięzcy. 15.02.2020 r. nastąpi wyłonienie trzech osób z głosowania internautów, natomiast ogłoszenie finałowej dziesiątki konkursu o "Złote Nożyce" 2019 odbędzie się 29.02.2020 roku. 

W dniach 09.03.2020 r. - 13.03.2020 r. nastąpi wyłonienie zwycięzców w Konkursie ZŁOTE NOŻYCE 2019!

Co będzie brane pod uwagę w ocenie zgłoszonych prac? 

Wybór najlepszej krawcowej roku to wielka odpowiedzialność, dlatego Jury dokona wyboru na podstawie całościowej oceny składającej się z: 

- jakości portfolio krawieckiego w portalu DIYmarket.pl - piękna prac oraz sposobu ich prezentacji,
- osobowości startującego w konkursie, czyli wpływu na szyciową społeczność i inspirowania innych,
- promowania szyciowej pasji poza naszą społecznością! 

Nagrody w konkursie

I miejsce: 
Najwyższej klasy maszyna do szycia Janome Continental M7 Professional o wartości 10 000 zł, tytuł najlepszej krawcowej 2019 roku i voucher na zakupy w sklepie Burda.pl o wartości 300 złotych!

II miejsce:
Nowoczesna maszyna do szycia (stebnówka) Janome Heavy Duty 9 Professional o wartości 4,5 tys. złotych i i voucher na zakupy w sklepie Burda.pl o wartości 200 złotych!

III miejsce:
Najnowszy owerlok JANOME Air Thread 2000D Professional o wartości 3,5 tys. złotych i i voucher na zakupy w sklepie Burda.pl o wartości 100 zł!

10 bonów od Dresówka.pl - każda wyróżniona osoba otrzyma bon o wartości 250 złotych do wykorzystania w sklepie Dresówka.pl

Nagroda specjalna Burda Style

Nagrodę specjalną otrzyma osoba, która uszyje jeden lub więcej projektów z wykrojów z magazynu Burda Style. Laureat otrzyma:

- kolekcję wykrojów papierowych Wiosna/Lato 2020 o wartości 1800 złotych
- box prezentowy o wartości 500 złotych
- dzień w redakcji magazynu Burda Style

Bardzo się cieszymy, że kolejny raz mogliśmy objąć patronat nad tak niezwykłym wydarzeniem! Trzymamy za wszystkich kciuki i z niecierpliwością czekamy na Wasze szyciowe pomysły! 

Sprawdź szczegółowy regulamin konkursu "Złote Nożyce" 2019 >>