Zostań Mikołajem Fundacji Happy Kids

rok temu

Święta to magiczny czas, ponieważ wiele osób postanawia pomóc potrzebującym, słabszym i chorym. Dołącz do grona darczyńców i pomóż osieroconym dzieciom.


Święta to dla osieroconych dzieci wyjątkowo trudny czas. Wiele z nich nigdy nie obchodziło Wigilii, nie dostało prezentu. Ich świąteczne wspomnienia to często alkohol i przemoc.

Klienci sieci TXM nie raz udowodnili, że mają dobre serca. Od wielu lat wspierają Rodzinne Domy Dziecka Fundacji Happy Kids. Pomoc odbywa się poprzez publiczne zbiórki pieniędzy do puszek umieszczonych przy ladach kasowych oraz przez zakup toreb reklamowych, z których dochód przeznaczony jest na budowę domów. W naszym sklepie internetowym www.txm.pl można też zakupić magnes - cegiełkę na rzecz wsparcia Fundacji Happy Kids.

Obecnie w 14. Rodzinnych Domach Dziecka  Fundacji jest aż 135 wyjątkowych Dzieci.
Możemy wspólnie odmienić ich los i sprawić, aby Święta stały się dla opuszczonych dzieci czasem szczęśliwym i magicznym. Dzięki Tobie osierocone dzieci otrzymają prezenty, a także spędzą piękne i rodzinne Święta Bożego Narodzenia.

Twoja  wpłata to nie tylko wymiar materialnej organizacji Świąt: to pomoc w zapewnieniu szczęśliwego i bezpiecznego dzieciństwa opuszczonym dzieciom, to budowanie pięknych wspomnień na całe życie. Efekty tej pomocy będą nie do przecenienia – już teraz za nie dziękujemy.

Link do akcji: http://happykids.org.pl/wesprzyj/podaruj-swieta-2018/

 

Komentarze
0

 

Stylizacja tygodniaOstatnio na forum


Odbierz prezent

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymaj darmowy wykrój!