Logowanie oraz dodawanie stylizacji

autor: Kasia Mazurek 09.09.2019 10:38

Droga Burdo,
niestety nie mogę się dogadać z Waszą stroną internetową. Z poziomu przeglądarki Firefox nie mogę się nawet zalogować (i to od dłuższego czasu) - za pierwszym razem po odpaleniu mam jeszcze możliwość wpisania danych do logowania, ale gdy wciskam zaloguj, strona się przeładowuje i wywala mnie na główną. Za każdym kolejnym razem na pasku adresu przy próbie logowania pojawia się hasz, a strona nie reaguje. W przypadku IE mogę się natomiast zalogować (i dzięki temu mam nadzieję dodać ten komentarz), natomiast nie mogę dodać zdjęć do stylizacji. Otwiera się okno ich wyboru, ale gdy już je wybiorę i chcę zatwierdzić wybór przyciskiem "Dodaj", nic się nie dzieje. Za to "Zamknij" działa świetnie. Sprawdziłam, w ciasteczkach nie mam żadnych ograniczeń. Z poziomu telefonu (tu mam chrome'a) mogę się zalogować, ale zdjęć do stylizacji tak samo nie mogę dodać.
Proszę o jasne wskazówki, co zrobić, aby jednak mi się udało (najlepiej zalogować przez Mozillę i tam dodać stylizacje).

11.05.2020 23:18

Utworzyłam konto za pomocą proponowanej opcji przez Facebook, aktywowałam je. Teraz chcąc zalogować się z dowolnej podstrony np z wykrojem nie ma takiej opcji. Muszę odnaleźć mail aktywacyjny, kliknąć w link aktywacji i dopiero wtedy mogę się zalogować. Nawet nie iwem jak zlikwidować konto założone przez FB, by wybrać opcję zwyklą przez adres mailowy i hasło.

29.06.2020 21:53
[usunięty]
02.07.2020 15:18

Dzień dobry. Mam podobny problem. Moje zdjęcia do stylizacji nie chcą się załadować. Co robić??

05.07.2020 18:47

Ja również od dłuższego czasu nie mogę  dodawać zdjęć.  Jak już się uda to są one w tylko w połowie. 

12.07.2020 00:34
Izoldzia39:

Ja również od dłuższego czasu nie mogę  dodawać zdjęć.  Jak już się uda to są one w tylko w połowie. 

No właśnie mam tak samo. Może rozdzielczość  nie taka? Ktoś wie?