Redakcja Burda.pl

Pamela Adamik

Pamela Adamik

redaktor prowadząca Burda.pl

Pierwsze kroki w dziennikarstwie stawiałam w podstawówce, redagując szkolną gazetkę. Następnie zdobywałam doświadczenie w radiu i w pracy reporterskiej. Niestety studia dziennikarskie okazały się mocno rozczarowujące, dlatego zdecydowałam się zdawać do szkoły aktorskiej i udało się! Aktualnie łączę ze sobą pracę w tych dwóch zawodach i daje mi to ogromną satysfakcję i spełnienie. Uwielbiam pisać o modzie, tropić trendy i nowości, a także wyszukiwać innowacyjne rozwiązania, które w ekologiczny sposób podchodzą do produkcji ubrań - szycie jest jednym z nich!

pamela.adamik@burdamedia.pl

Sylwia Synowiec

Sylwia Synowiec

redaktorka Burda.pl/specjalistka ds. social media

Pierwsza przygoda z szyciem zaczęła się ponad 10 lat temu. Gdy szyłam pierwszą spódnicę z Burdy nawet przez myśl mi nie przeszło, że po blisko dekadzie, będę współpracować z tym magazynem. Rok temu zdałam państwowy egzamin na dyplomowaną krawcową. Z wykształcenia jestem polonistką i ekonomistką, zatem praca redaktorki Burda.pl to połączenie mojego zawodowego zacięcia i niezwykłej pasji do szycia. W wolnych chwilach prowadzę bloga Let Sew. Wiosną i latem relaksuję się dbając o swój ogródek, a jesienno-zimowe wieczory lubię spędzić tradycyjnie z herbatą i książką - najczęściej czytam reportaże i literaturę podróżniczą.

sylwia.synowiec@burdamedia.pl

 

 

Kontakt z redakcją:

burdastyle@burda.pl

 

 

PISZĄ DLA NAS:

Kasia Mazurek

Kasia Mazurek

Z wykształcenia jestem polonistką, a z pasji krawcową. Szyję odkąd właściwie pamiętam. To właśnie dzięki szyciu spełniam się twórczo i cały czas poznaję wspaniałych ludzi. Kiedy jako dziecko z zafascynowaniem przeglądałam zgromadzone w domu numery Burd i tworzyłam na ich podstawie swoje pierwsze uszytki, nawet nie przypuszczałam, że zdołam być jeszcze bliżej tego świata! Teraz prowadzę swojego bloga kasiamazurek.pl, a także piszę szyciowe artykuły, które znajdziecie w sekcji Szkoła Szycia.

Odbierz prezent

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymaj darmowy wykrój!