Razem z Dresówka.pl zapraszamy na wspólny kurs szycia spódnicy portfelowej z e-wykroju Burdy, który poprowadzi Sylwia Synowiec - autorka bloga LetSew, wykwalifikowana krawcowa oraz redaktorka Burda.pl! Spotkanie odbędzie się 27 lipca w godzinach 10 - 15 w Szyciokawiarni nr 1 - Dresówka.pl we Wrocławiu! Podczas kursu poznacie wszystkie istotne zagadnienia związane z e - wykrojamizdjęciem miary, krojeniem materiałów oraz całym procesem szycia. Przejdziecie krok po kroku przez poszczególne elementy wykonania spódnicy, aż do jej finalnego uszycia. Przedstawiamy szczegółowy program zajęć: 

1. Wprowadzenie: Jak korzystać z e-wykroju Burda Style?

2. Zdejmowanie miary

3. Przygotowanie wykroju na swój rozmiar

4. Poprawna dekatyzacja tkanin

5. Odrysowanie wykroju na materiale 

6. Krojenie

7. Szycie spódnicy krok po kroku

8. Odprasowanie gotowej spódnicy

I na koniec pamiątkowe zdjęcie z uszytymi przez Was spódnicami! 

Całość wydarzenia kosztuje 119 złotych. Cena obejmuje: 4 - godzinne warsztaty szycia pod okiem krawcowej przy kawie i cieście, e-wykrój i prezenty od Burda Style!

Materiał - piękny len z wiskozą - będzie można zakupić na miejscu na początku warsztatów. Do wyboru będą różne, modne wzory!

Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego nie zastanawiajcie się za długo!

Nie możesz uczestniczyć w naszym kursie? Spróbuj sama uszyć prostą do wykonania spódnicę! W razie pytań, pisz na naszego fanpage'a - na pewno odpowiemy.