O nas

„Burda” to miesięcznik o modzie, w którym co miesiąc prezentujemy nowe niepowtarzalne kolekcje do samodzielnego uszycia. Każdy fason jest zaprojektowany zgodnie z najaktualniejszymi trendami ze światowych stolic mody i rozrysowany w formie precyzyjnego wykroju, który umożliwia jego uszycie.

Każdy znajdzie tu coś dla siebie – sukienkę na elegancki wieczór, stylowe spodnium na spotkanie biznesowe czy figlarną bluzkę na pierwszą randkę. Stałym elementem „Burdy” są także kolekcje z modą dziecięcą i fasonami dla pań puszystych. Nie zapominamy o osobach o niestandardowym wzroście, proponując im modele podkreślające atuty i tuszujące mankamenty ich sylwetki.

Perfekcyjne wykroje i dokładne opisy sprawiają, że szycie z „Burdą” to przyjemność zarówno dla świeżych pasjonatek, jak i osób, które zdobyły już wyższe stopnie wtajemniczenia w sztuce szycia.

„Burda” to także oryginalne dodatki do samodzielnego wykonania, nowe techniki ozdabiania i ciekawe pomysły wpisujące się w zdobywający coraz większe rzesze miłośników trend DIY (z ang. do it yourself, czyli zrób to sam).

Zachęcamy do tworzenia razem z nami społeczności „Burdy” i zapraszamy do aktywności w ciekawym świecie osób kreatywnych oraz pasjonatów szycia.

Odbierz prezent

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymaj darmowy wykrój!