Grudniowej Burdy możecie szukać w kioskach i saloinikach prasowych już od 21 listopada. Można ją też zamówić w naszym Biurze Obsługi Klienta: e-mail: bok@burdamedia.pl, tel. 22 360 37 77.

W najnowszym wydaniu między innymi...

Kolekcja w stylu art déco dla kobiet z klasą, zawierająca eleganckie fasony sukienek, bluzek i żakietów uszytych z luksusowych tkanin.
Odświętne stroje dla kobiet i dziewczynek na nadchodzące świeta, by przy świątecznym stole (i nie tylko) czuły się wyjątkowo.
Niezwykła kolekcja strojów na weekend nawiązujących kolorystyką do stylu militarnego, lecz przełamanego zastosowaniem delikatnych koronek i miękkich dzianin.
Moda w rozmiarze PLUS... Tu proponujemy kreacje na specjalne okazje, np. andrzejki, czyli wąskie spódnice noszone na przykład z podkreślającymi figurę tunikami czy seksowne bluzki z głębokim dekoltem.
Nasze propozycje strojów do relaksu w domowych pieleszach to zarówno koszule nocne, luźne spodnie i swetry, jak i seksowna bielizna.
Jean-Charles de Castelbajac to projektant, którego krótką historię oraz zaprojektowaną przez niego sukienkę prezentujemy w rubryce "Wykrój projektanta".

A ponadto tradycyjnie: leksykon mody, bluzka z golfem i bufiastymi rękawami w Szkole szycia, pomysły pod choinkę, porady, jak zrobić makijaż "smoky eyes".