Marcowa Burda przynosi wiele nowości.

Na pierwszy ogień idzie moda śubna. Prezentujemy długie suknie i krótkie sukienki, spódnice z żakietami lub spodniami, jednym słowem – do wyboru i (dosłownie!) do koloru... Są tu kreacje dla panny młodej, a niektóre z modeli z powodzeniem mogą włożyć zaproszone na ślub panie.

Do letnich urlopów jeszcze daleko, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by w ubiorach na weekend pojawiły się egzotyczne motywy, hawajskie wzory czy marynistyczne paski. I takie właśnie są nasze propozycje – kolorowe i pełne radości stroje weekendowe.

Dla każdej z nas ważny jest ktoś lub coś... Modelki prezentujące modę miejską pojawiają się w różnych stylizacjach. Noszą ulubione stroje, fotografują się np. z ukochaną córką czy ulubionym psem i pokazują przedmioty, które mają dla nich znaczenie. A co liczy się dla was?

Wiosna w pełni zawitała do kolekcji w rozmiarze PLUS. Stroje z tej kolekcji pozwolą być dobrze ubraną stosownie do okoliczności – w biurze, na służbowym spotkaniu, koktajlu z przyjaciółmi czy podczas spaceru po mieście. Sukienki i bluzki w pastelowych kolorach, praktyczne tuniki i spodnie, wreszcie wciąż modny trencz - każda z was z pewnością wybierze coś dla siebie.

W żadnej chyba kolekcji kolor i ciekawe wzory nie są tak istotne, jak w modzie dla dzieci. Maluchy kochają kolorowe stroje i nasze propozycje takie są. Sukienki, kombinezon czy top ze spódniczką mają rozmiary od 92 do 116.

Tematem miesiąca jest dżins. Mamy nadzieję, że zainteresuje was jego krótka historia. Leksykon mody przynosi jak zwykle kilka ciekawostek, m.in. wyjaśniamy, co to jest hawajska koszula, którą nosił Elvis Presley. I mała zapowiedź zbliżającej się Wielkanocy – okolicznościowa dekoracja w Kramie z pomysłami.

Po szczegóły zapraszamy do marcowego wydania. Burda 3/2015 już w sprzedaży.