Z okazji 70-lecia Burdy Style mamy dla Was wyjątkowy konkurs ze wspaniałymi nagrodami do wygrania od Candy i Burdy! Zadanie konkursowe polega na przedstawieniu wielopokoleniowości szycia w Twojej rodzinie. Pokaż, jak Burda łączy szyciem pokolenia wśród Twoich bliskich. Pracę w formie ilustracji, zdjęcia, video lub kolarzu możesz umieścić w komentarzu pod postem konkursowym na Facebooku Burda Polska. Pamiętaj, im kreatywniej tym lepiej!

Nagrody konkursowe

Biorąc udział  w konkursie możesz wygrać pralkę Candy z rodziny RapidO, sesję zdjęciową oraz boxy prezentowe i roczną prenumeratę Burdy.

Nagroda główna: pralka Candy RapidO oraz sesja zdjęciowa zorganizowana w siedzibie wydawnictwa

Na pewno większość z Was zna markę Candy, a jeśli jeszcze jej nie poznałyście to zdecydowanie warto! Pralka RapidO RO4 1274DXH5\1-S cechuje się innowacyjnymi rozwiązaniami oraz funkcjonalnością użytkowania.  Została ona zaprojektowana tak, abyśmy komfortowo mogli z nich korzystać. Posiada 16 programów, w tym aż 9 szybkich, ma połączenie z aplikacją w telefonie, dba o delikatne ubrania. Dzięki funkcji pary Easy Iron zredukowana zostanie ilość zagnieceń, usuniemy także alergeny i roztocza. Niewątpliwą zaletą tego modelu jest także funkcja KG Detector, która pozwala dobrać najlepsze parametry prania do wielkości i rodzaju załadunku - urządzenie dostosowuje ilość wody, rytm obrotów bębna czy prędkość wirowania. 

>>> Przeczytaj o wszystkich funkcjach pralki

Zwycięzca, który otrzyma pralkę RapidO będzie zaproszony do siedziby wydawnictwa Burda Media Polska na profesjonalną sesję zdjęciową!

3 wyróżnienia: boxy prezentowe oraz roczna prenumerata Burda Style

Wyróżnienie w formie boxa prezentowego o wartości 200 złotych oraz rocznej prenumeraty Burda Style otrzymają trzy osoby.

Jak wziąć udział w konkursie?

Konkurs odbywa się na naszym fanpage'u na Facebooku. Aby wziąć w nim udział wystarczy zamieścić komentarz z pracą pod postem konkursowym pokazujący wielopokoleniowość szycia w Twojej rodzinie. Masz czas do 30 października! Wyniki podamy 20 listopada. Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Zobacz szczegółowy regulamin konkursu >>