Poznańska firma Strima już od 25 lat jest dostawcą technologii oraz profesjonalnych urządzeń do szycia, ale także prasowanie czy krojenia. Strima ma także od wielu lat kontakty z "Burdą", gdyż łączy nas szycie. Jednym z wyrazów tej współpracy jest wspólna akcja jubileuszowa ("Burda" też obchodzi dwudzieste piąte urodziny) pod hasłem "Więcej światła w prezencie".
Przypominamy, że jeszcze do 30 września macie szansę otrzymać prezent w postaci lampki LED (informacja na stronie głównej, kupon we wrześniowym wydaniu "Burdy").

 

Wracając do uroczystości Dobry Wieczór Strima 25, trzeba przyznać, że nawet pogoda tego wieczoru sprzyjała przygotowanej w plenerze imprezie. Na zaproszonych ponad trzystu gości, partnerów oraz przyjaciół firmy, czekały wygodne leżaki, a scenę opanowali młodzi akrobaci teatru Ocelot, prezentując pełne emocji widowisko. W programie był także imponujący pokaz laserów.
Gospodarz wieczoru Paweł Broński, prezes Strimy, zaprosił na scenę dwudziestu pięciu najważniejszych partnerów firmy, by im osobiście podziękować. Artystka Ewa Kutylak przygotowała specjalnie na tę okazję grafikę zatytułowaną "Sen Krawca" i każdy z partnerów otrzymał w podziękowaniu replikę tej grafiki. Istotną i niezwykle wzruszającą częścią uroczystości były podziękowania dla całego zespołu Strimy oraz powitanie nowych pracowników.
Mniej oficjalna część odbyła się przy grillu, a uczcie towarzyszyła muzyka zespołu Deja Vu. Radość na twarzach gości dowodzi, że naprawdę dobrze się bawili.

Firmie Strima życzymy jeszcze wielu lat pełnych sukcesów!