Nauka szycia: jak uszyć kieszeń w karczku biodrowym? 

Kieszenie w karczkach biodrowych to jedne z najczęściej szytych i najbardziej popularnych typów kieszeni. Występują prawie we wszystkich dżinsach, w wielu fasonach spodni, spódnic, szortów oraz kombinezonów. Są stylowym i praktycznym wykończeniem nadającym danej rzeczy swobody i luzu. Czy wiesz, jak uszyć kieszeń w karczku biodrowym? To bardzo proste! Zobacz tutorial przygotowany we współpracy z naszymi partnerami - Galeria Łucznik oraz Supertkaniny.pl - który krok po kroku pokaże Ci, co należy zrobić. 

Instrukcja wykonana jest w oparciu o wykrój spodni nr 106 A z magazynu Burda Style 11/2018 i w prosty oraz klarowny sposób przeprowadzi Cię przez cały proces szycia kieszeni w karczku biodrowym, dzięki czemu Twój projekt na pewno zakończy się sukcesem! 

Zobacz wideo tutorial: 

W filmie wykorzystaliśmy: 

  bardzo dobrą gatunkowo, elastyczną i gęsto tkaną bawełnę typu POPELINA w błękitnym kolorze - Supertkaniny.pl

 wielofunkcyjną, kobiecą i designerską maszynę do szycia Marylin HD 2018, której żaden rodzaj materiału nie straszny, możesz na niej szyć od delikatnych jedwabiów po sztywny jeans - Łucznik

  mocne i wytrzymałe, a do tego występujące w wielu kolorach nici do szycia - Łucznik

   linijkę krawiecką Burdy wykonaną z elastycznego materiału z półcentymetrową podziałką

Dziękujemy bardzo naszym partnerom - @galerialucznik@supertkaniny - z którymi stworzyliśmy cały cykl poświęcony szyciu zarówno prostych, jak i zaawansowanych elementów ubioru, dekoracji oraz dodatków, aby jak najbardziej ułatwić wam szycie! 

Uszyj kieszeń w karczku biodrowym z naszymi e - wykrojami: 

Poszczególne kroki tutorialu znajdziesz także w galerii >>