Świętuj z nami wyjątkowy dzień - Dzień Babci! 

Czy Twoja babcia nauczyła Cię szyć? A może nauczyłaś się sama, ale w głowie masz wciąż obrazy babci, która tworzy przeróżne, krawieckie arcydzieła i postanowiłaś kontynuować rodzinną tradycję? Nieważne, czy szyjesz od wielu lat, czy dopiero zaczynasz - podziel się z nami swoją szyciową historią z babcią w roli głównej i wygraj niezwykłą nagrodę - maszynę do szycia TEXI FOX 25!

Jak zgłosić się do konkursu? 

Aby wziąć udział w konkursie, napisz swoje wyjątkowe, krawieckie wspomnienie związane z babcią i opublikuj je w formie komentarza pod postem konkursowym. Na Wasze unikatowe opowieści czekamy do 4 lutego! 

Nagroda konkursowa 

Najlepszą opowieść nagrodzimy niezawodną maszyną do szycia TEXI FOX 25 od Strimy! Texi Fox to sprytna maszyna, która da Ci pewność, ze uszyjesz na niej delikatną sukienkę, podwiniesz jeansy czy obszyjesz całą rodzinę w dresowe spodnie. Fox zawsze sobie poradzi, ma wszystko to czego potrzebujesz, żeby dobrze szyć. Jest wyposażona w 25 różnych rodzajów ściegów, regulację docisku stopki, możliwość szycia wstecz, wolne ramię, nawlekacz igły, zatrzaskowy system wymiany stopki matic oraz pojemnik na akcesoria. Przy tym wszystkim jest bardzo ładna i będzie świetnie wyglądała w każdej pracowni!

Sprawdź szczegółowy regulamin konkursu >>