Październikowa stylizacja miesiąca - jesienny zestaw na każdy dzień! 

Październik był bardzo różnorodny! Podziwiałyśmy zarówno letnie sukienki, jak i ciepłe płaszcze oraz kurtki. Nie zabrakło także szykownych kombinezonów oraz eleganckich zestawów do pracy. Stworzyłyście naprawdę piękne i pomysłowe stylizacje! Bardzo cieszy nas także obecność nowych osób, które, jak na początkujące krawcowe, radzą sobie wspaniale! Niestety wyróżnić możemy tylko jedną pracę i tym razem miano stylizacji miesiąca wędruje do Kasi Lewandowskiej - Igłą i Drutem, która uszyła stylowy zestaw "jesienny look" składający się ze spodni, kurtki i koszuli! Całość prezentuje się fantastycznie i tworzy świetny, jesienny komplet na każdy dzień!

Kasia w swojej stylizacji #ubranawburde - jesienny look pięknie dobrała kolory, które razem tworzą prawdziwie jesienne zestawienie. Oryginalne spodnie z zakładkami oraz asymetryczna kurtka z precyzyjnie odszytą podszewką i bufiastymi rękawami to świetny komplet w stylu vintage, który znajdziecie w magazynie Burda Style 8/2019 oraz w E - wykrojach. Pasuje zarówno do szpilek, botków jak i wysokich kozaków! Koszula to natomiast niezastąpiony element damskiej garderobie, który założycie na niezliczoną ilość okazji. Wykrój znajdziecie w magazynie Burda Style 2/2019 oraz w formie E - wykroju.

Kasia wygrywa niespodziankowy box prezentowy, który składa się z: kosmetyków, akcesoriów i dodatków krawieckich, gadżetów Burdy oraz naszych magazynów i książek. Ogromne gratulacje! ♥

Wszystkie zdjęcia zwycięskiej stylizacji znajdziecie w galerii >>