Dzisiaj nie liczą się tylko wielkie gwiazdy i ogromne kampanie reklamowe. Najwięcej wartościowych treści związanych z szyciem jest właśnie na Waszych blogach oraz profilach społecznościowych. Często przeglądamy Wasze najnowsze kreacje, wpisy oraz szyciowe porady. Dobra wiadomość jest taka, że razem z platformą "Be Famous" możecie teraz w wygodny sposób zarabiać na swojej pasji, a także współtworzyć serwis burda.pl! A przecież nie ma nic lepszego niż zarabianie na tym, co naprawdę kochamy. Kto wie, może będzie to początek zmian lub rozwoju nowej ścieżki kariery?

BeFamous zaprasza do współpracy osoby mające 1500 obserwujących na Instagramie, 3000 subskrybcji na YouTubie albo 3000 polubień na Facebooku. Ale… wyjątkowo Burda Style i Be Famous obniżyły minimalne zasięgi dla osób chcących współpracować w zakresie tematyki szycia i DIY i ten wymóg nie musi być spełniony, aby dołączyć do platformy! Dla świadomych marek to, co pokazujesz i jak to robisz może mieć ogromną wartość. Nowa platforma oprócz korzyści finansowych, pomoże Ci także w rozwijaniu zasięgów, dzięki czemu więcej osób zobaczy i zainspiruje się szyciowym trendem!  

Aby aktywnie realizować kampanie reklamowe, pisać artykuły na wybrane tematy i zarabiać, wystarczy zarejestrować się na platformie – szybko i bezpłatnie.  Nie ma nic lepszego niż połączenie swojej pasji do szycia z możliwością zarabiania oraz powiększania swoich zasięgów!

Jak to działa?

Wystarczy założyć darmowe konto na stronie befamous i czekać na oferty wzięcia udziału w kampanii promującej wybrany produkt – mogą to być posty, zdjęcia, filmiki video lub artykuły, w zależności od oczekiwań klienta i produktu, który chcą promować.

Jak założyć konto i zacząć zarabiać? 

1. Wejdź na www.befamous.agency i klliknij button „Rejestracja”

2. Zaloguj się na platformie korzystając ze swojego konta Facebook lub Google – zajmuje to 10 sekund

3. Wypełnij potrzebne dane, następnie wciśnij przycisk „Zgłoś” przy swoim profilu Facebook lub YouTube w zakładce konta

4. W zakładce profil wybierasz „Burda.pl” oraz inne kategorie pasujące do twojego profilu

W razie pytań, pisz na info@befamous.agency

Dostępne kategorie, do których możesz przypisać swój profil to: DIY, dziecko i parenting, edukacja, film & tv, gry, hobby, jedzenie, książki, lifestyle, moda i uroda, motoryzacja, nauka, podróże, rozrywka, sport & fitness, zdrowie, inne. Możliwe jest dodawanie nowych kategorii (np. pod konkretny projekt). 

Platforma zapewnia profesjonalne wsparcie, pomoc w przygotowaniu projektu kampanii oraz wynegocjowanie najlepszych warunków współpracy. Korzyści może być naprawdę wiele, a strat żadnych! 

Korzystanie z platformy jest całkowicie darmowe! Nie będziecie związane długimi umowami lub pracą na wyłączność. W każdej chwili możecie usunąć swoje konto. 

Jak widzicie, zasady są proste! Dołączacie do grona twórców Be Famous