Szycie sukni sylwestrowej live na Fast Textile! Ty decydujesz, my szyjemy!

pół roku temu

Projektantka mody Magda Hasiak wraz ze studentami Fashion School stworzy sukienkę wedle Waszego pomysłu! Dołącz do naszego głosowania!


Już 21.11 w drugi dzień Międzynarodowych Targów Tekstylnych Fast Textile odbędzie się wyjątkowe wydarzenie - szycie sukni sylwestrowej live! Zaczynamy o godzinie 10.00, a kończymy o 17.00. W tym czasie projektantka mody Magda Hasiak, która prowadzi swoją autorską markę oraz współtworzy magazyn "Kocham Szycie" wraz ze studentami projektowania Fashion School stworzy unikatową suknię sylwestrową! O jej finalnym kształcie zadecydują Wasze głosy! Do głosowania nad poszczególnymi elementami powstawania kreacji zapraszamy na nasze instastories, a do śledzenia szycia live na fanpage'a oraz Instagrama! Nie możemy się już doczekać finalnego efektu, który będzie naszym wspólnym dziełem! Koniecznie dołączajcie do wydarzenia i poczujcie się jak twórcy mody!  

W piątek 22.11 w godz. 10:00-12:00 zapraszamy także do rozmowy live z Magdą Hasiak o modelowaniu naszych wykrojów w odniesieniu do sukni sylwestrowej, którą stworzymy dzień wcześniej! Do zobaczenia! ❤   

Sprawdźcie wszystkie wydarzenia Burda Style na Fast Textile >>

Komentarze
0

 

Powiązane treści

Stylizacja tygodniaOstatnio na forum


Odbierz prezent

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymaj darmowy wykrój!