W tym roku polska redakcja Burda Style obchodzi swój jubileusz! Od 30 lat wydajemy dla Was magazyn o szyciu w języku polskim. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was m.in. cykl konkursów pt. „Ubrana w Burdę”.

Jak wziąć udział w konkursie?

Zima nie odpuszcza, a przed nami chłodne pierwsze dni wiosny. Trzeba zatem swoją garderobę uzupełnić o odpowiednie okrycie wierzchnie. Wolicie kurtki czy płaszcze? A może ponczo lub pelerynę? 

W komentarzu pod postem konkursowym wystarczy dodać zdjęcie wraz z opisem stylizacji uszytej na podstawie wykrojów Burda Style, przedstawiających kurtki, płaszcz, poncza bądź inne okrycia wierzchnie. Konkurs trwa od 24 lutego do 5 marca 2021 na Facebooku Burda Polska.

Nagrody 

Spośród zgłoszonych do konkursu stylizacji, nasze jury wybierze trzy, które otrzymają świetnie krawieckie nagrody! Każdy laureat otrzyma zestaw nożyczek krawieckich Fiskars. W zestawie znajdują się nożyczki krawieckie z ostrzem 25 cm, które bez problemu poradzą sobie z krojeniem tkanin różnej grubości oraz nożyczki hobbystyczne z ostrzem 13 cm. Dodatkowo w zestawie znajdą się nożyczki z mniejszym ostrzem, które idealnie sprawdzą się do obcinania nitek czy robienia pomocniczych nacięć.

Ponadto zwycięzcy konkursu otrzymają specjalny voucher o wartości 100 zł na zakupy w Dresowka.pl. W tym największym sklepie online z tkaninami i dzianinami znajdziecie wszystko, czego potrzebujecie do realizacji wymarzonych projektów. W ofercie Dresowka.pl znajdziecie oryginalne wzory i szeroką gamę kolorystyczną tkanin i dzianin.

Inspiracje

W naszym sklepie znajdziecie specjalną zakładkę Kurtki i płaszcze z wykrojami na wygodne i modne ubrania. Polecamy Wam także live z naszą Ambasadorką Made By DianaK, która uszyła modne ponczo. Darmowy e-wykrój na ponczo znajdziecie TU.

REGULAMIN Konkursu Ubrana w Burdę