WearFits - wirtualna przymierzalnia ubrań 

Podczas tegorocznych targów Fast Textile w naszej strefie Burda Style zaprezentowaliśmy mechanizm działania wirtualnej przymierzalni ubrań WearFits. To innowacyjne rozwiązanie zostało zaprojektowane przez miłośników świata mody, biznesu, gier, efektów specjalnych 3D, informatyki i nauki - Katarzynę Burdę, Łukasza Rzepeckiego i Krzysztofa Hrycaka. Ma ono na celu ograniczenie ogromnej ilości zwrotów dokonywanych przez klientów korzystających z zakupów online. Zaawansowana technologia WearFits sprawia, że przymierzysz wirtualnie cyfrowy model ubrania za pomocą dokładnych wizualizacji i animacji wideo! Zobaczysz na nich, jak wybrana przez Ciebie rzecz dopasowuje się do Twojej sylwetki. Sprawdzisz także jaki rozmiar powinnaś wybrać, czy materiał nie będzie zbyt opięty lub luźny oraz jaka jest faktyczna długość wybranego produktu. 

Jak to działa? 

Zasada działania jest bardzo prosta! Na początku wprowadzasz kluczowe informacje na temat swojej sylwetki takie jak wzrost, obwód biustu, talii i bioder. Na podstawie tych danych generowany jest dokładny, cyfrowy model 3D Twojej sylwetki. Następnie wybierasz produkt, który chcesz przymierzyć, a na końcu rozmiar. Klikając w przycisk KOMFORT zobaczysz, czy wybrana rzecz nie będzie zbyt opięta lub luźna, a wybierając opcję WCZYTAJ ANIMACJĘ sprawdzisz, jak dane ubranie wygląda w ruchu na Twojej sylwetce!

Przymierz wykroje sukienek 

Aktualnie w wersji testowej oprogramowania WearFits znajdziesz trzy modele sukienek z naszych kolekcji wykrojów papierowych! Możesz przymierzyć elegancką sukienkę ołówkową z krótkim (model 6438A) lub długim rękawem (model 6438B) z Kolekcji Wiosna/Lato 2018 oraz romantyczny, rozkloszowany fason (model 6297A) z Kolekcji Jesień/Zima 2019! Zobacz, jak będziesz wyglądać i jak będziesz się czuć w wybranej sukience i w wybranym rozmiarze! 

Przymierz wykroje sukienek >>

WearFits to oparta na badaniach i dokładnej analizie dostępnych ubrań technologia, która może sprawić, że zarówno zwroty zakupów online, jak i kolejki w sklepach staną się rzadkością. Rozwiązanie obecnie jest testowane przez potencjalnych klientów, a już niedługo dzięki współpracy z pierwszym producentem, zostanie uruchomiony sklep internetowy wykorzystujący technologię WEARFITS do prezentowania i sprzedaży obuwia w rzeczywistości rozszerzonej (tzw. AR).