Bufiaste rękawy od zeszłego sezonu letniego zdecydowanie zdominowały wybiegi mody i jak się okazuje, nie zamierzają ich opuszczać! Projektanci tworzą je coraz bardziej wymyślne zdobiąc nimi sukienki oraz bluzki. Na wiosnę - lato 2020 pojawiły się w kolekcjach Alexandra McQueenaValentino, Simone Rocha, Loewe, Villi czy Caroliny Herrery. Szczególną popularnością cieszą się marszczone bufki rodem z dworu królowej Wiktorii czy retro romantyczne wykończenia z lat 50. W sukienkach z bufkami zakochały się także znane influencerki, które pokazują w jakich stylizacjacht tego typu model będzie wyglądać najlepiej.

Od lewej: Alexander McQueen, Valentino, Loewe, Simone Rocha

Uszyj modną sukienkę z bufiastymi rękawami autorstwa Aysen Bitzer

Z majowym wydaniem magazynu Burda Style 5/2020 uszyjesz jeden z najmodniejszych fasonów tego sezonu - sukienkę z marszczonymi bufkami i szeroką spódnicą. Ten baśniowy model zaprojektowała Aysen Bitzer dla swojej własnej marki Aybi. Jej pierwsza kolekcja została zaprezentowana w 2017 roku na Berlin Fashion Week i od tego momentu ta zdolna projektanta, z sukcesem tworzy kolejne. W końcu doświadczenie w branży zbiera już od wielu lat. W 2000 roku wylansowała ze swoim mężem markę 0039 Italy, za którą stoją perfekcyjnie skrojone bluzki i tuniki. Jej talent zauważyła także światowa marka Walt Disney, która z okazji 80 - lecia zaproponowała Aysen Bitzer stworzenie kapsułowej kolekcji z disney'owskimi motywami w roli głównej. 

"Współczesne kobiety, które realizują się zawodowo, a jednocześnie są matkami, preferują styl prosty i wygodny na co dzień, a jednocześnie pozwalający wyglądać elegancko i wyrażać własną osobowość. Jeszcze lepiej, jeśli sprawdzi się także na wyjątkowe okazje."

Projekty Aysen Bitzer to niezwykle stylowe i kobiece ubrania, które gwarantują efekt "Wow", a co więcej zapewniają wygodę i dobry wygląd przez cały dzień. Taka też jest sukienka z bufkami, którą uszyjesz z wykrojem projektantki. Noś ją z sandałami na obcasie, kowbojkami lub klapkami. Do takiej stylizacji świetnie będzie wyglądać także mała torebka w stylu retro oraz delikatna biżuteria. W majowej Burdzie Style 5/2020 znajdziesz także wykroje z innymi modelami sukienek z bufkami

Burda Style 5/2020 w sprzedaży od 24 kwietnia!